Mimoza Krasniqi

Mimoza: Nuk mendoj se duhen
19/04/09 02:30 “Unë nuk mendoj që Bjordi e do Adelën apo që Adela e do Bjordin!”- ka thënë Mimoza, duke biseduar me Anjezën dhe Adelajden. Sipas saj ata do t’i kuptojnë ndjenjat e tyre, nëse janë të vërteta ose jo, vetëm kur të dalin nga shtëpia e Big Brother. Anjeza ka thënë se ishte mëse e kuptueshme, që kur të ishin jashtë do të ndjeheshin ndryshe. Në lidhje me marrëdhënien mes Bjordit e Adelës, ajo ka thënë se për Bjordin dallohej qartë që ndjente diçka, ndërsa për Adelën ishte në dilemë.... Vazhdo
Qetsori : Dua t’ju vij në dasëm
19/04/09 01:45 Në dhomën e akuariumit, ku banorët bënin tatuazhet, Qetsori i ka ngacmuar sërish Bjordin dhe Adelën, duke i pyetur nëse ishin puthur apo jo dhe kjo i fundit i ka thënë se edhe sikur ta bënin, atij nuk do t’ia tregonin. “Ç’na ka gjetur!” ka thënë ajo. Në vijim, Qetsori u ka thënë se kishte shumë qejf të vinte në dasmën e tyre. “Pse, kam luajtur mendsh unë të martohem me Bjordin! – i ka thënë atij Adela me shaka, -Je në terezi ti apo jo?”.  Vazhdo
Tatuazhi i Mimozës
19/04/09 00:30 Pas Adit, rradha për të bërë tatuazh, ka qenë e Mimozës. Qetësori e ka pyetur nëse do ta bënte të përkohshëm atpo të përhershëm dhe ajo ka thënë se kishte zgjedhur ta bënte të përhershëm. Ajo ka qenë e sigurtë në zgjedhjen e tatuazhit që do të bënte, por e pasigurtë për vendin. Fillimisht, Mimoza ka zgjedhur ta bëjë në krahun e djathtë, por specialistja i ka këshilluar të majtin. Anjeza i ka thënë të mendohej mirë, sepse ajo vet ishte penduar që e kishte bërë në krah. Edhe Qetsori... Vazhdo
Mimoza mendon ti prezantoj motres Arjonin
Mimoza mendon ti prezantoj motres Arjonin Të shtrirë në krevat Aida, Moza, Arjoni dhe Anjeza, djali duke u ndjerë si pasha, u kujtua për ditët e para të qëndrimit në shtëpi kur ai iu afrua Mozës. Madje djaloshi simpatik vlonjat, me të qeshur kujtoi faktin apo më mirë të themi premtimin që dikur Moza i pati bërë atij. Në ditët e para kur hynë në “Big Brother”, Moza duke dashur ta largojë me kujdes vëmendjen e djalit, i pati premtuar atij se do t’i prezantonte motrat e veta që sipas saj ishin shumë të bukura.... Vazhdo
Big Brother Albania 2 – Intervista –  Dritanit Shehaj
Intervista ë Dritanit Do të pozoja nudo për para Nuk jam penduar për sjelljen agresive ndaj tre banorëve të rinj Cili ishte reagimi i së fejuarës tënde dhe komentet e saj për daljen tënde nga loja? Nuk e priste të dilja, beson se meritoja të vazhdoja të isha brenda shtëpisë së BB. Po komenti i babait tënd mbi sjelljen brenda shtëpisë së BB, cili ishte? Më përgëzoi për qëndrimin që kam mbajtur. Ku ke gabuar? Nuk besoj se kam gabuar, i kam thënë dhe i kam bërë gjërat siç e kam ndier. Nuk më duket se... Vazhdo
Dritani për Big Brother Albania 2
Dritani për “Big Brother 2” AIDA Gjërat pozitive- Karakteri i fortë Gjërat negative- Përpiqet të manipulojë të tjerët Çfarë do t’i thoshe po ta kishe përballë- “Ji më e drejtpërdrejtë” MOZA Gjërat pozitive- Bukuria fi zike Gjërat negative- Sipërfaqësore Çfarë do t’i thoshe po ta kishe përballë- “Je shumë e lehtë” ADELAJDA Gjërat pozitive- Mbron me forcë atë që është Gjërat negative- Transmetuese e mirë e fjalëve Çfarë do ti’ thoshe po ta kishe përballë-... Vazhdo
Reagon i dashuri i Mozës | Poli : Nuk jam aspak xheloz, kam besim te Moza
Reagon i dashuri i Mozës | Poli : Nuk jam aspak xheloz, kam besim te Moza | Ari i afrohet Mozës Për Polin, afrimi i Arit me Mozën është thjesht një lojë e këtij të fundit. Modeli i njohur edhe si konkurrent i edicionit të shkuar të “Big Brother”, ka rrëfyer për suplementin se nuk është aspak xheloz nga afrimi që ditët e fundit Ari ka bërë ndaj Mozës. Është normale që një mashkull të jetë i tërhequr pas një femre të bukur siç është Moza, ka rrëfyer Poli, i cili edhe vetë që momentin e parë që... Vazhdo
Mimoza dhe Adelajda : Mbetet kujtim për gjithë jetën
17/04/09 18:05 Mimoza dhe Adelajda diskutojnë për “Big Brother”. Mimoza i thotë që dëshiron që ditëlindjen e saj ta festojë brenda shtëpisë, pasi do ishte shumë bukur, dhe shton:-“Të mbetet kujtim për gjithë jetën!” Ajo fillon të diskutojë për Arin duke thënë që ai në fillim i ishte dukur shumë serioz. Ajo thotë:-“Si ndryshojnë njerëzit!” Sipas saj anjë person nuk mund të dalë dot nga vetja, pavarsisht se mund të përpiqet për të ndryshuar. Adelajda i tregon Mimozës për spetaklin. Arbana e... Vazhdo
Bisedë për Arin
17/04/09 14:37 Arjoni u tregon disa prej banorëve për një bisedë që kishte patur me Arin në lidhje me nominimet. Ai u tregon se i kishte thënë Arit se me veprimin që kishte bërë që kishte pirë kafe gjatë provës, e kishte hak që ta nominonte. Ari ia kishte kthyer se dhe ai e kishte në listë pas një shprehjeje që Arjoni i kishte thënë se ai nuk duhej të merrej me të vjetrit. Arjoni mendon se këto biseda janë normale sepse ishin përgjigje dhe kundërpërgjigje. Ata fillojnë të flasin për Arin. Eltoni shprehet... Vazhdo
Mimoza : Ari më befasoi
17/04/09 13:25 Moza i tregon Adit edhe Adelës se Ari i kishte bërë një xhest dhe ajo ishte befasuar nga kjo gjë sepse nuk e priste prej tij. Ajo thotë se në fillim kur erdhi Ari në shtëpi, u fliste atyre me shumë edukat duke i bërë moral për sjellje të mirë të gjithëve, ndërsa me atë veprimin që i kishte bërë asaj, ajo ishte befasuar. Adela i thotë se ai ia ka bërë për inat, ngaqë ajo e kishte refuzuar. Adi e këshillon që të shkojë e të sqarohet me të duke patur parasysh natyrën e Arit i cili është pak... Vazhdo

Page 10 of 35« First...89101112...2030...Last »