Mimoza Krasniqi

Adelajda dhe Mimoza : Ka ardhur në BB, të përshtatet
08/05/09 16:41 Mimoza dhe Adelajda qëndrojnë në kopësht duke marrë rreze dielli. Adelajda dëgjon Arjanin i cili bërtet për larjen e enëve dhe fillon komenton për të. Ajo i thotë që nëse bën kështu për një herë që ai lan enët, cfarë do bënte nëse e bënte përditë. Mimoza i thotë:-“Do ishte cmedur!” Sipas Adelajdës ai nuk tregon seriozitetin e moshës së tij duke bërë “si grua e keqe”. Mimoza i thotë që djemtë e kanë të vështirë të bëjnë punë, pasi varet si janë mësuar jashtë. Adelajda... Vazhdo
Anjeza dhe Mimoza : S`rrinë bashkë vetëm në gjumë
08/05/09 12:43 Anjeza dhe Mimoza diskutojnë për Bjordin dhe Adelajdën të cilët zgjohen gjithmonë shumë vonë. Mimoza i tregon që ata qëndrojnë zgjuar gjithë natën duke biseduar. Anjeza i thotë që e ka vënë re dicka të tillë pasi një natë kanë qënë shumë pranë saj duke biseduar. Ajo shton:-“Nuk rrinë bashkë vetëm në gjumë!”  Vazhdo
Anjeza dhe Mimoza : Emocionet e herës së parë
08/05/09 00:25 Anjeza dhe Moza diskutojnë për provën e javës, që këtë mbrëmje ishte e përbërë nga dy faza: në fazën e parë gara më bicikleta e më pas ajo me makina. Të dyja vajzat shprehen shumë entuziaste për lojën dhe tregojnë se u kënaqën shumë, si fëmijë. Anjeza mendon se të tjerët nuk u kënaqën aq sa ato ose nuk e shprehën shumë entuziazmin. Ajo tregon se një natë më parë, ishte shumë e emocionuar pasi hipi për herë të parë në makinë të tillë dhe nuk dinte ta ngiste. “Përjetova të njëjtat... Vazhdo

May 13, 2009  :: Big Brother 2 Albania - Thashetheme :: Comments Off on Anjeza dhe Mimoza : Emocionet e herës së parë
Tags: , , , ,

Moza dhe Anjeza ne E Diell
Moza dhe Anjeza ne E Diell http://www.dailymotion.com/video/x98umc  Vazhdo
Big Brother Albania 2, Dita 92, Eleminimi i Mimozes
Big Brother Albania 2, Dita 92, Eleminimi i Mimozes  Vazhdo
Big Brother Albania 2: Mimoza Krasniqi Eliminohet
Big Brother ka kominikuar se publiku ka vendosur qe (me ..% te votave nga televotimi i dyte) banori qe duhet te le menjehere shtepine, duke humbur perfundimisht mundesine per te fituar 70,000 euro eshte Mimoza Krasniqi!  Vazhdo
Flet Juna (Junida Kule) për banoret
ADI Gjërat pozitive – Synon të ndryshojë. Gjërat negative – I mungon guximi për konfrontime ballë përballë. Po ta kishit përballë, çfarë do t’i thoshit? “Ç’kemi Adi! Prapë të dhemb kurrizi mo? Po këmbën si e ke”?   DRITANI Gjërat pozitive – Mjaft elegant në pamje. Gjërat negative – Kur nxehet, e humbet ekuilibrin. Po ta kishit përballë, çfarë do t’i thoshit? “Të trashëgohesh”!   BJORDI Gjërat pozitive – Premtues në piano. Gjërat negative... Vazhdo
Banorët: Lidhja e Adelës është lojë ?!?!
Bjordi, Adelës: “Kur ta kuptosh, do vish të më kërkosh falje” Bjordi vazhdon të jetë i mërzitur dhe qëndron i vetëm në kopsht. Ajo i shkon pranë, por ai e refuzon shoqërinë e saj. Adela i kërkon që të mos përkëdhelet kaq shumë dhe i thotë të futet brenda në shtëpi. Bjordi nuk pranon dhe i thotë se do ta kalojë natën i vetëm në kopsht. “Dua të bëj ledhe”, përsërit ai fjalët e Adelës. Adela ia kthen se ai vërtet po përkëdhelet, sepse i bën gabimet vetë e më pas mërzitet prapë... Vazhdo
Ari kundër Mozës?
Ari: “Nuk doja të hyja mes Mozës dhe Polit” Sori i thotë Arit se ai me Mozën u afrua shumë. Ari e pohon dhe shton se e kishte vetë fajin që ai afrim u zbeh, pasi bëri një veprim të gabuar dhe Moza iu largua. Ai tregon se pak a shumë e dinte se si ishte situata jashtë dhe ndaj insistonte që Moza të tregonte për lidhjen e saj me Polin. “Më mirë që ndodhi kështu, sepse tani e kuptoj situatën”, thotë Ari për faktin e letrës dhe arushit që Poli ia dedikoi Mozës. Ai mendon se nuk do donte të... Vazhdo
Adelajda dhe Mimoza : Një jetë kemi duhet të luftojmë
05/05/09 16:48 Adelajda dhe Mimoza kanë diskutuar për operacionet plastike. Mimoza shprehet pro tyre. Ato kanë filluar të diskutojnë për femrat që bëjnë operacione për virgjërinë. Adelajda është kundër këtyre operacioneve, pasi cdo femër duhet t`i përballojë situatën se sa të arrijë në të tilla veprime. Mimoza thotë që janë të detyruara nga mentaliteti dhe nuk kanë zgjidhje tjetër. Adelajda e paralelizon këtë gjë me jetën e saj. Ajo thotë që cdo person duhet të gjej forcën për t`i përballuar cdo... Vazhdo

Page 2 of 3512345...102030...Last »