mimoza

Big Brother Albania 2, Nominimet, Adelajda, Mimoza, Qetsori
Big Brother Albania 2, Nominimet, Adelajda, Mimoza, Qetsori   Te nominuarit: Nga te gjithe rrjetet e telefonise celulare ne Shqiperi e Kosove Per te VOTUAR Adelajden, dergoni: BB ADELAJDA ne 15191 Per te VOTUAR Juniden, dergoni: BB QETSOR ne 15191 Per te VOTUAR Mimozen, dergoni: BB MIMOZA ne 15191   Nga Shqiperia, mesazhi kushton 100 leke + TVSH. Nga Kosova, 80 cent + TVSH. Cili Banor Deshironi te Dali Nga Shtepia ë Big Brother Albania 2 ? JAVA 13(online surveys)  Vazhdo
Sori nuk është Kapedani : Një shefeje seksi, nuk do t’i rezistoja
Ekskluzivisht për suplementin “Big Brother”, Sorit i kemi shkëputur një rrëfim nga dhoma e kuqe e shtëpisë së famshme, ku tema e pyetjeve lidhej me filmin “Kapedani”, interpretuar nga një bashkëqytetar i konkurrentit, legjendari Albert Vërria. Sori nuk harroi me këtë rast të dërgojë urimet më të mira për gruan e tij, Liljana, që dje ka pasur ditëlindjen. Sori sot, apo Kapedani dje? Sori sot. Kapedani kishte vetëm gabime? Jo, nuk i kishte të gjitha gabim. Mes Adelës dhe Junës, cilën do... Vazhdo
Big Brother Albania 2, Nominimet, Adelajda, Anjeza, Adi, Junida, Mimoza
Big Brother Albania 2, Nominimet, Adelajda, Anjeza, Adi, Junida, Mimoza Te nominuarit: Adelajda Xhamani (2) Anjeza (5) Ardian Pojana (2) Junida Kule (4) Mimoza Krasniqi (2) Nga te gjithe rrjetet e telefonise celulare ne Shqiperi e Kosove Per te VOTUAR Adelajda, dergoni: BB ADELAJDA ne 15191 Per te VOTUAR Anjeza, dergoni: BB ANJEZA ne 15191 Per te VOTUAR Ardian, dergoni: BB ARDIAN ne 15191 Per te VOTUAR Juna, dergoni: BB JUNA ne 15191 Per te VOTUAR Mimoza, dergoni: BB MIMOZA ne 15191 Nga Shqiperia, mesazhi kushton 100 leke + TVSH. Nga... Vazhdo
Ti bën lojë të pisët
05/04/09 01:45 Duke biseduar në tavolinën e ngrënies, Adelajda, Mimoza, Qetsori dhe Dritani, Adelajda i ka thënë Qetsorit se ai tjetër gjë i thoshte asaj, tjetër gjë një tjetri e tjetër gjë bënte. Sipas saj, nuk kishte aspak koherencë në veprimet e fjalët e tij. “Unë luaj!”- i ka thënë Qetsori. “Ti luan, por bën lojë të pisët!” – i është përgjigjur ajo.  Vazhdo
Bika: Adela nuk e meriton
27/03/09 14:59 Republika është e mërzitur për debatin me Adelajdën dhe e diskuton me Mimozën. Ajo i thotë:-“Kur unë të them mirëmëngjes dhe ti nuk më thua , a është ofendim?” Sipas Mimozës është ofendim kur nuk i kushton vëmendje dikujt, kur ai të flet. Ajo i thotë që Republika nuk është një person që nxiton. Republika ia kthen:-“Nuk kam më nerva! Është më keq kur të ndodh me një person që mendon që të kupton.” Sipas Republikës ,Adelajda nuk e ka më respektin që ka patur për të në dy javet... Vazhdo

March 28, 2009  :: Big Brother 2 Albania - Thashetheme :: Comments Off on Bika: Adela nuk e meriton
Tags: , , , , , ,

Zhuljetën e kam dashur shumë
15/03/09 02:10 Kështu ka thënë Mimoza, ndërsa paketonte gjërat që Zhuljeta kishte lënë në shtëpi. Ajo ka thënë se i ka ardhur keq që ajo kishte ikur e po aq keq i vinte edhe për Arjonin që kishte mbetur vetëm. Adelajda i tha se ajo kurrë s’e kishte pëlqyer Zhuljetën, por kur e kishte parë tek ikte edhe asaj i kishte ardhur keq. Por, keqardhjen më të madhe e kishte ndjerë pas fjalëve dhe urimit të Zhuljetës: “Të uroj të të plotësohen të gjitha dëshirat, sepse ti e meriton!”. Bjordi i tha se ashtu u... Vazhdo
Moza: Do i njohim jashtë
13/03/09 17:35 Arjoni dhe Mimoza qëndrojnë vetëm në kopësht duke diskutuar në lidhje me nominimet dhe banorët. Arjoni i thotë që do t`a shohë Mimozën në nominim, pasi dëshiron t`a shohë nën tension, por ajo i thotë që nuk ka pse të jetë në tension pasi për të është thjesht një lojë. Arjoni e pyet nëse ka ndonjë person që i intereson brenda në shtëpi. Ajo thotë që i intereson Adela dhe Aida, por ai do të dijë nëse i intereson Bjordi. Moza thotë që ajo me Bjordin nuk flasin shumë pasi nuk përshtaten... Vazhdo
Bjordi dhe Adela : Moza është keqkuptuar
14/03/09 02:33 Adela dhe Bjordi diskutojnë veprimin e Adit kundrejt Mozës dhe se si e interpretoi ajo. Bjordi mendon se Moza po e interpreton gabim dhe ajo është një person që nuk ka një mendim të sajin por, ndikohet nga mendimet e të tjerëve. Ai mendon se nëse ajo është një njeri i rritur, duhet të shkojë e ta sqarojë. Adela mendon se edhe Adi ka bërë gabim në sjellje sepse duke e parë Mozën që i merr gjërat shumë seriozisht, është nxituar. Bjordi i thotë se edhe Adela po emendon njësoj si Moza dhe kjo nuk... Vazhdo
Adelajda – Kam një lidhje të pambyllur
Kam një lidhje të pambyllur 12/03/09 03:20 Po në lidhje me Bjordin, Mimoza i ka thënë Adelajdes se nëse ajo ndjente diçka nuk duhej të frenohej e ta pengonte veten. Adelajda ia ka kthyer se ajo nuk e kishte idenë se çfarë po fliste. “Unë kam një lidhje të pambyllur jashtë, – i ka thënë ajo,- dhe dy prindër shumë seriozë, që e marr me mend sa janë stresuar, ngaqë më kanë parë ta lë Bjordin të më përfaqojë!” Sipas vajzave, Aidës dhe Mimozës, arsyeja kryesore e “zbutjes” së saj ka qenë Mesida.... Vazhdo
Mimoza dhe Aida : Ti kështu i fyen të tjerët!
12/03/09 03:00 “Mua tek ty nuk më pëlqen që ti i afron të tjerët, i lë të shprehen e pastaj i largon!”- i ka thënë Mimoza Adelajdes në lidhje me Bjordin. Ajo ka shtuar se nëse Bjordi nuk i pëlqente, ta afronte thjesht si shok e jo më shumë se kaq, përndryshe ajo i fyente të tjerët e s’kishte asnjë të drejtë ta bënte këtë. Diskutimi mes Aidës, Mimozës dhe Adelajdes ka nisur kur kjo e fundit ka thënë edhe njëherë se e vetmja femër në shtëpi që i përshtatej Bjordit ishte Mesida. Nga Adelajda Bjordi... Vazhdo

Page 1 of 1412345...10...Last »