model

Qetsori ka qenë ushtar model
20/03/09 09:00 Për shkak të motit të keq, banorët e shtëpisë së Big Brother kanë bërë një stërvitje të reduktuar në disa ushtrime të thjeshta. Po ashtu, në stërvitje, nuk kanë marrë pjesë disa banorë “të plagosur” gjatë herës së fundit të saj. Ata kanë qenë Bjordi, Mesida dhe Lirita, të cilët Dritani i ka përjashtuar nga stërvitja. Kur sirena ka shënuar përfundimin e saj, komandant Dritani i ka rreshtuar sërish banorët dhe i ka dhënë secilit prej tyre, përshtypjet e tij, për ditën e saotme.... Vazhdo

March 20, 2009  :: Big Brother 2 Albania - Thashetheme :: Comments Off on Qetsori ka qenë ushtar model
Tags: , , , , , , , ,

Dorela Hysa kurorezohet si supermodelja shqiptare + Video
Dorela Hysa Një 15-vjeçare është fituesja e edicionit të katërt të spektaklit “Supermodel of the World Albania”. Dorela Hysa, vajza nga Tirana, është përzgjedhur mes 15 konkurrenteve të tjera, në një spektakël madhështor të organizuar mbrëmjen e së shtunës nga “Top Channel”. Pas kësaj fitoreje, për Dorela Hysën nis rruga e ëndrrës së saj drejt pasarelave të mëdha botërore të modës. Vajza është zgjedhur mes konkurrenteve të tjera nga përfaqësuesja e Ford Agency, Melissa Flores, e cila ka qenë... Vazhdo

November 3, 2008  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Dorela Hysa kurorezohet si supermodelja shqiptare + Video
Tags: , , , , , , , , , , ,