Muho R. Uruçi

Shpifje se Arnita Beqiraj, eshte e dashuruar me modelin nga Ulqini + Foto
Simbas te interesuarit Muho R. Uruçi nga Ulqini këto shkrime jo profesionale nga Gazeta Panorama dhe e percjellun ne mediat tjera të shkruara jan vetëm shpifje dhe asgjë tjetër. Javen qe shkoi mediat shqiptare kane shkruar per, si thuhet, nje sherr qe ndodhi mes Arnita Beqirajt dhe Muho R. Uruçit, kinse te dy jan në dashuri. Por,Muho R. Uruçi  menjehere eshte prononcuar per media dhe i ka quajtur keto shkrime, thjeshte trillime dhe eshte ndjer jo mire per kete gje: “Jam ndier shume keq kur kam kuptuar se ka dale nje lajm i... Vazhdo

March 16, 2013  :: Intervista / Intervju, Lajmet / Vijesti :: Comments Off on Shpifje se Arnita Beqiraj, eshte e dashuruar me modelin nga Ulqini + Foto
Tags: , , , ,