nominimet

Në finale por jo fitues
12/05/09 02:21 Ari i thotë Sorit se me lojën që ai ka bërë ka mundur të përfitojë por jo të fitojë. Sori ia kthen se kjo mund të jetë e vërtetë ose ai mund të jetë dhe një motiv për fituesin. Ari shton se ndoshta Sori mund të fitojë vërtetë. Ai mendon se mundësinë e ka si gjithë të tjerët, por me karakterin që ka ka mundur të përfitojë vec të shkojë në finale dhe jo tërësisht ka qënë loja e tij ajo që e ka sjellë deri këtu. Ari thotë se e ka vlerësuar mirë karakterin e tij dhe e kupton që ai... Vazhdo
Nominimet e mamave
  11/05/09 03:06 Mamatë e banorëve flasin për nominimet e tyre që kanë bërë në dhomën e rrëfimeve përballë vëllai të madh. Mami i Bjordit shprehet se ka nominuar mamin e Adelës me motivin se rri shumë në kolltuk, nuk është aktive dhe nuk merr pjesë në debate. Mami i Sorit tregon se e kishte nominuar Antonetën si konkurente të fortë. Adela dhe Bjordi vetëm qeshin me batutat e mamave dhe thonë se i kanë imituar mirë. Sori i thotë mamasë së tij të mos mërzitet nëse del sepse dihet që nominimet e para janë... Vazhdo

May 14, 2009  :: Big Brother 2 Albania - Thashetheme :: Comments Off on Nominimet e mamave
Tags: , , ,

Big Brother Albania 2, Finalistet, Adela, Adi, Bjordi, Qetsori
BIG BROTHER ALBANIA 2, FINALISTET FINALISTET E BIG BROTHER ALBANIA 2 JANE ADELAJDA XHAMANI ARDIAN POJANA BJORDI MEZINI QETSOR FERUNAJ Nga te gjithe rrjetet e telefonise celulare ne Shqiperi e Kosove Per te VOTUAR Adelajden, dergoni: BB ADELAJDA ne 15191 Per te VOTUAR Ardianin, dergoni: BB ARDIAN ne 15191 Per te VOTUAR Bjordin, dergoni: BB BJORD ne 15191 Per te VOTUAR Qetsorin, dergoni: BB QETSOR ne 15191 Nga Shqiperia, mesazhi kushton 100 leke + TVSH. Nga Kosova, 80 cent + TVSH  Vazhdo
Moza dhe Anjeza ne E Diell
Moza dhe Anjeza ne E Diell http://www.dailymotion.com/video/x98umc  Vazhdo
Big Brother Albania 2: Anjeza Eliminohet
Big Brother ka kominikuar se publiku ka vendosur qe (me ..% te votave nga televotimi i dyte) banori qe duhet te le menjehere shtepine, duke humbur perfundimisht mundesine per te fituar 70,000 euro eshte Anjeza!  Vazhdo
Big Brother Albania 2: Mimoza Krasniqi Eliminohet
Big Brother ka kominikuar se publiku ka vendosur qe (me ..% te votave nga televotimi i dyte) banori qe duhet te le menjehere shtepine, duke humbur perfundimisht mundesine per te fituar 70,000 euro eshte Mimoza Krasniqi!  Vazhdo
Adelajda dhe Mimoza : Njëra nga ne do dalë
03/05/09 18:59 Adelajda dhe Mimoza diskutojnë për nominimet. Mimoza i thotë Adelajdës që nuk vjen mirë që kanë dalë të dyja në nominim, pasi do dëshironte që të ishin të dyja në finale. Adelajda mendon që njëra nga ato do dalë, pasi sipas mendimit të saj Qetsori nuk del. Mimoza thotë:-“Gjërat këtu janë të paparashikueshme!” Ajo vazhdon duke thënë që dhe për Aidën kishte përshtypjen që do shkonte deri në finale , por në realitet ndodhi ndryshe. Ajo shton:-“Unë do dal!” Ato shprehen që do dëshironin... Vazhdo

May 5, 2009  :: Big Brother 2 Albania - Thashetheme :: Comments Off on Adelajda dhe Mimoza : Njëra nga ne do dalë
Tags: , , , , ,

Adelajda : Ndjehem e lodhur nga nominimet
03/05/09 02:02 Adela shprehet se ndjehet e lodhur që është cdo javë në nominim. “Cdo të shutnë kaloj shumë siklet”- thotë ajo. Adela mendon se edhe javën tjetër do jetë në dyshen e fundit para se të jepet vendimi sepse cdo javë kështu i ka ndodhur. “Do të përgatitem paraprakisht sepse e di që do ndodhë përsëri”- thotë ajo. Bjordi shprehet se nuk dëshironte që ajo të ishte e nominuar këtë javë. Edhe Adela nuk e dëshironte këtë gjë. “Ja që ndodhi”- përfundon ajo bisedën e mërzitur.  Vazhdo
Big Brother Albania 2 – Dita 85 – Nominimet
Big Brother Albania 2 – Dita 85 – Nominimet  Vazhdo
Big Brother Albania 2, Nominimet, Adelajda, Mimoza, Qetsori
Big Brother Albania 2, Nominimet, Adelajda, Mimoza, Qetsori   Te nominuarit: Nga te gjithe rrjetet e telefonise celulare ne Shqiperi e Kosove Per te VOTUAR Adelajden, dergoni: BB ADELAJDA ne 15191 Per te VOTUAR Juniden, dergoni: BB QETSOR ne 15191 Per te VOTUAR Mimozen, dergoni: BB MIMOZA ne 15191   Nga Shqiperia, mesazhi kushton 100 leke + TVSH. Nga Kosova, 80 cent + TVSH. Cili Banor Deshironi te Dali Nga Shtepia ë Big Brother Albania 2 ? JAVA 13(online surveys)  Vazhdo

Page 1 of 612345...Last »