Nora

Sa harxhuan dhe sa fituan këngëtarët shqiptarë gjatë vitit 2011
Kanë bërë dasma deri në 100 mijë euro, kanë blerë vila 1 milion euro, por kanë fituar gjithashtu disa miliona. Në listën e më të shtrenjtëve futen Elvana, Adelina Ismajli, Ermali, Tuna, Genta, Nora, Flori, Çiljeta, Zanfina, Dafina, Zajmina, Gjyste Vulaj.. Make up nga 100 deri në 500 euro, videoklipet nga 1000 deri në 10.000 euro, fustanet jo më lirë se 1000 euro, dasmat deri në 100.000 euro, kurse vilat maksimumi 1 milion euro. Viti i kaluar ka qenë një nga vitet me më shumë aktivitete që ka përjetuar bota shqiptare... Vazhdo
Ermal & Nora – Une e di

June 20, 2011  :: Videoklipe Shqiptare :: Comments Off on Ermal & Nora – Une e di
Tags: , , , , , ,

Nora Istrefi nuk e ka gjoksin si Çiljeta
E quajnë një nga këngëtaret më seksi në Kosovë, dhe në fakt është e vërtetë, pavarësisht se në programin e natës në “Top Kosova Radio”, na tha se do t’i pëlqente ta thërrisnin një këngëtare që këndon bukur. Në këngën e re, Nora ka ardhur më ndryshe, donte dhe i sugjeruan që të ishte më ndryshe Madje, dëgjuesit e ngacmuan nëse këtë këngë ia ka kushtuar Gentës, ajo tha nuk është e vërtetë dhe se jo vetëm atë, por të gjitha artistet i ka mike. E pyetur nga prezantuesi se pse Nora nuk është... Vazhdo

March 8, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Komente (1)
Tags: ,

Nora Istrefi zhvishet sërish në klipin ”Nora nuk është njësoj”
Këngëtarja seksi, , duket se nuk po ndalet duke na sjellë vazhdimisht këngë e videoklipe të reja. Së shpejti pritet të shfaqet në ekranet televizive kënga dhe videoklipi i saj më i ri, “Nora nuk është njësoj”. “Kënga është jashtëzakonisht e mirë edhe klipi gjithashtu. Unë shpresoj të kem dhënë maksimumin tim, kështu që besoj se do të pëlqehet nga fansat e mi, edhe sepse e kam konsideruar këtë si një këngë-dhuratë për festat e fundvitit për të gjithë ata që më kanë mbështetur dhe përveç... Vazhdo

December 19, 2010  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Nora Istrefi zhvishet sërish në klipin ”Nora nuk është njësoj”
Tags: , , , , ,

Nora Istrefi: Nuk do të martohem këtë vit!
Këngëtarja Nora Istrefi , e ka konsideruar fejesën e saj me Robertin, si gjënë më të bukur që asaj i ka ndodhur gjatë vitit që lamë pas, ndërsa, ka mohuar mundësinë që këtë vit të lidh kurorë me të fejuarin. Kështu është shprehur këngëtarja për mediat elektronike, ndërkohë që ka premtuar se do të vazhdojë të sjellë këngë e klipe për adhuruesit e saj. Infopress Fotografi nga Diskoteka Boleros Buchs – Zvicër #gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1 .gallery-item { float:... Vazhdo
Me rastin e pavarësimit të kosovës, shoqata e gruas “Anima” në ulqin organizoi një mbrëmje të posaçme
E paçi përjetë e mot! Gratë e Ulqinit, Anës së Malit dhe Krajës të tubuara në Shoqatën e Gruas “Anima”, në ambientet e Bibliotekës së Ulqinit shprehën mesazhe urimi dhe gëzimi me rastin e shpalljes së pavarësisë së Kosovës. Ato ia uruan gjithë popullit të Kosovës dhe institucioneve më të larta të shtetit këtë fitore të madhe historike dhe theksuan se pavarësia e Kosovës erdhi pas një sakrifice dhe mundi të madh shekullor të popullit të Kosovës. Kryetarja e shoqatës “Anima”, dr.... Vazhdo

February 25, 2008  :: Intervista / Intervju :: Comments Off on Me rastin e pavarësimit të kosovës, shoqata e gruas “Anima” në ulqin organizoi një mbrëmje të posaçme
Tags: , , , , , , , , , , , , , ,