Nudo

Martina Ivezaj pozon nudo
Mund të konsiderohet si një nga vajzat më të bukura në Gjermani, pasi përfaqësoi vendin në spektaklin më të madh të bukurisë në botë, ”Miss World”. Martina Ivezaj, vajza me origjinë shqiptare, por që është e lindur dhe e rritur në Gjermani, vazhdon karrierën e saj si modele, duke realizuar fushata për kompani të ndryshme atje. I gjithë ky sukses asaj i ka ardhur pikërisht pas kthimit nga Kina, ku përfaqësoi shtetin gjerman në spektaklin e bukurisë ”Miss Bota”. Ndonëse nuk fitoi ndonjë çmim të rëndësishëm... Vazhdo
Rezarta Shkurta: Tani do më shihni nudo në pikturë
Rezarta Shkurta mbyllet në apartamentin e saj tani për të pikturuar. Rrëfen për “Panorama Plus”, pasionin e saj të vërtetë dhe suprizat e një mbrëmjeje gala në Durrës për prezantimin e klipit te ri, ku shumë prej të ftuarve do të jenë deputetë. Nëse kjo deri tani mund të cilësohet si periudhë pauze për ju, me çfarë po merreni tani? Këto ditë jam e zhytur me punë. Normalisht jam angazhuar me pëgatitjet e këngës sime më të re. Është një këngë e kompozuar nga Genti Lako, veshjet do të jenë të Rezarta... Vazhdo