patundeshmerija

Shes shtepi 3 kateshe ne Pinjesh ,Ulqin-Ulqini me pamje ne det
Kompleksi eshte ndertuar mbi nje sip prej 500 m2 prone private,me certifikate te re me rreth 10 apartamente, çmimi i shitjes eshte me shume se interesant – pa frike mund te thuhet se eshte nje investim i zgjuar prej 650€-m2 ose ghithë shtepija komplet – 350 000 euro .ne mos ju ,nje mik apo i njohuri juaj mund te jete i interesuar . Flm qe lexuat kete njoftim e nese keni nevoje per me shume hollesira mos hezotoni te kontaktoni ne : Për ma tepër informata +382 69 457 112   #gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1... Vazhdo
Shes shtepinë një katëshe ne Kulomzë të Ulqinit me 4800 m² tokë per 100.000 euro
Shitet shtepija  1 kateshe  me 4800 m² trull ne lajgen Kullomzë 3 km afer Ulqinit stepija gjindet afer rrugës,shtepija ka nji renditje shum te mir kati perdhes ka dhom te dites me kuzhin 2 dhoma gjumi dhe banje .Trulli i shtepis e ka ni siperfaqe te rrafshte,kurse  shtepija ka rrug, ujë dhe kanalizim shtepija ka shum  pamje te bukur ne lindje dhe perendim  në plazhin e madhë të Ulqinit.     Çmimi i shtëpis nji katëshe me 4800 m² trull-tokë 100.000€ dhe ka mundesi që çmimi të diskutohet. Për ma tepër informata Emai:... Vazhdo