poli

Zhuljeta – Nuk jetoj me kujtime
Zhuljeta “Nuk jetoj me kujtime” 10/02/2009 17:30 Arjoni dhe Zhuljeta kanë hapur një bisedë krejt intime me njëri-tjetrin. Djaloshi pikërisht po i tregon se nga eksperiencat dashurore që ka pasur nuk e ka pasur shumë të lehtë ndarjen, pasi e ka përjetuar çdo gjë deri në detaje dhe stres. Zhuljeta si më e pjekur i tregon nuk ka përjetuar asnjëherë momente të tilla dhe mendon se problemi që ka pasur ka qenë fakti se ai e ka adhuruar vajzën që ka dashur dhe ajo e ka pasur më të lehtë që edhe pas ndarjes të mos... Vazhdo
Lirita dhe Adi vizatojne muralen
Lirita dhe Adi vizatojne muralen 10/02/2009 17:00 Pasi kanë kaluar dis amomente në oborr banorët impenjohen të gjithë në realizimin e provës së javës, ku muralja është detyra që i bashkon duke lënë mënjanë bisedat. Lirita, Adi dhe Agoni janë iniciatorët e pikturimit të murales, e cila është një zemër dhe pikturohet brenda shtëpisë me rastin e festës të dahsuruarve që bie në të njëjtën ditë me atë të spektaklit. Zhuljeta dhe Erjola komentojnë së bashku momentet sesi pak nga pak zemra fillon të marrë... Vazhdo
Poli zgjedh Skandinaden
Tani nuk është më një çudi që Polin ta shohim në shoqërinë e femrave të ndryshme, por edhe të bukura gjithashtu. Tani mesa duket ai po ndjek një tjetër taktikë, që të bjerë sa më shumë në sy, femrat me të cilat shoqërohet, duhet të jenë edhe ato të njohura. Kështu ka ndodhur fundjavën. Poli kësaj radhe kishte zgjedhur për të kaluar orët e natës, një vajzë tejet sensuale, Skandinada Lalën, modalen e njohur dhe shumë elegante. Nuk diskutohet që kanë rënë menjëherë në sy pasi të dy njihen nga opinioni... Vazhdo

November 16, 2008  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Poli zgjedh Skandinaden
Tags: , ,

Pas Karmelës hollandeze,Poli tani flirton me shqiptaret
Mesa duket Polit i është hapur kaq shumë oreksi, sa që kjo puna e flirteve me vajzat i është bërë ves. Ka bërë jo pak bujë historia e njërit prej djemve më trendy të Tiranës i cili u bë i njohur nga spektakli “Big Brother”, e botuar javën e kaluar te “Panorama plus”. Aty ne zbuluam lidhjen e tij me një vajzë 20 vjeçare hollandeze, super seksi, me të cilën Poli ndau disa nga ditët e netët e tij në ishujt Kanarie. I sapo kthyer në Tiranë, ai si çdo i ri që nuk e mban kokën pas por dëshiron të jetojë... Vazhdo

November 9, 2008  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Pas Karmelës hollandeze,Poli tani flirton me shqiptaret
Tags:

Page 3 of 3123