Prodaja Ku?a

Truall pĂ«r shitje nĂ« Ulqin – Mali i Zi
Mobil: +382 69 027 347 TokĂ« – Truall pĂ«r shitje nĂ« DarzĂ« tĂ« Ulqinit NĂ« Darz tĂ« Ulqinit, toka Ă«shtĂ« me sipĂ«rfaqe tĂ« rafsht me shikim tĂ« gjĂ«rĂ« nĂ« Zogej – DarzĂ« dhe Kodrat e Ulqinit si dhe nĂ« bazenet e Krypores sĂ« Ulqinit.. NĂ« afertĂ«si tĂ« rruges kryesore qĂ« çon pĂ«r Ulqin. Toka Ă«sht e gatshme pĂ«r tĂ« ndĂ«rtuar shumĂ« shtĂ«pi,mund tĂ« ndĂ«rtohen ndonji FabrikĂ«, apo diçka tjetĂ«r. Rruga, Uji dhe elektriku janĂ« tĂ« gatshĂ«m pĂ«r ti marrur 200 metra prej truallit. Çmimi i volitĂ«shĂ«m.Mos pritni na kontaktoni. PĂ«r... Vazhdo
Shes toke me leje ndertimi ne Fushe te Ulqinit
Tok me leje ndertimi per shitje ne Plazh te Madh te Ulqinit( Fusha e Ulqinit). Siperfaqja eshte 2000m2 . Toka gjindet ne afersi te rruges kryesore qe lidhet me uren e re e cila te chon per ne plazh te madhe. Sipas planit detal urbanistik “DUP” ne pjesen ne te cilen gjindet toka eshte parapamun zona per vendbanim te kombinura dhe turizem ( turizem dhe banim individual) . Sipas planit detal urbanistik “DUP” ne kete pjes eshte e lejuar ndertimi i pallateve/ndertesave P+4 ( perdhesa + 4 kate ) dhe keficijneti i ndertimit... Vazhdo

February 22, 2013  :: AnketĂ« / Anketa :: Comments Off on Shes toke me leje ndertimi ne Fushe te Ulqinit
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Kompani ndertimi Eko Fer Ulqin
Grupi EKO FER eshtĂ« ndĂ«rmarje pĂ«r ndĂ«rtimtari nĂ« komunĂ«n e Ulqinit. EKO FER – NdĂ«rtimtari – Ulqin Ă«shtĂ« themeluar mĂ« 2009, nĂ« Ulqin si ndĂ«rmarrje qĂ« merrej me punĂ« ndĂ«rtimore dhe zejtare, dhe me njĂ« madhĂ«si tĂ« njĂ« biznesi familjar. Puna dhe shĂ«rbimet kualitative, korrektĂ«sia ndaj klientit dhe modernizimi i teknologjisĂ«, ndihmuan qĂ« ndĂ«rmarrja jonĂ« tĂ« rritet me kalimin e kohĂ«s. Me veprimtarinĂ« ndĂ«rtimore kompania jonĂ« bĂ«n njĂ« tĂ«rĂ«si sĂ« bashku me tre grupet pararendĂ«se. SI???… ME PUNË EKIPORE!!! EKO... Vazhdo

February 10, 2013  :: AnketĂ« / Anketa :: Comments Off on Kompani ndertimi Eko Fer Ulqin
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Shes shtĂ«pinĂ« nĂ« qender tĂ« Ulqinit – Prodajem kucu u centru Ulcinja
Shes shtĂ«pinĂ« 240 mÂČ, garazhĂ«n 20 mÂČ dhe trualli 230 mÂČ ShtĂ«pia gjendet nĂ« qendĂ«r tĂ« qytetit tĂ« Ulqinit dhe ka hyrje nga dy rrugĂ«. Garazha gjendet buzĂ« rrugĂ«s V. Matanoviq. Ka mundĂ«si tĂ« ndĂ«rtohet edhe njĂ« kat shtĂ«pie si dhe parking i madh. Ka mundĂ«si adaptimi pĂ«r veprimtari turistike, ose nĂ« kĂ«tĂ« vend tĂ« ndĂ«rtohet objekt banimi. Cmimi 250.000 euro Kontakt: yjo@t-com.me   Prodajem kuću povrĆĄine 240 mÂČ + garaĆŸa 20 mÂČ. PovrĆĄina preostalog placa je 230 mÂČ Kuća se nalazi u  strogom centru Ulcinja... Vazhdo
Apartamente per shitje ne qender të Ulqinit
Ofrojme apartamente te permasave edhe tipeve te ndryshme per shitje ne Ulqin, Mal tĂ« Zi. Gjate shume vitesh eksperience ne fushen e pasurive te paluajteshme ne Ulqin, kemi kontatuar qĂ« ka patur shumĂ« kerkesa pĂ«r banesa/ apartamente ne bregdet te Ulqinit. Per kĂ«tĂ« arsye kemi nxjerrĂ« nĂ« shitje nje kompleks apartamentesh dhe lokalesh adafriste nĂ« njĂ« nga vendodhjet mĂ« interesante te Ulqinit ku tĂ« gjitha sherbimet qĂ« nevojiten janĂ« nĂ« afĂ«rsi tĂ« kompleksit. NdĂ«rtesa PERSHKRIMI & SPECIFIKIMI LOKALE AFARISTE: 12 LOKALE... Vazhdo
Shes apartamentin 3 pjesĂ« 119 mÂČ nĂ« Pinjesh – Ulqin
OFERTA :  Shes Apartament nĂ« Pinjesh Ulqin Jemi te lire t’ju ofrojme banesa ne Pinjesh ne afersi te Plazhit e Grave,900 metra. Banesa prej 119 mÂČ ku apartamenti pĂ«rmbahet prej 1 banjo,1 kuzhinĂ«,3 dhoma fjetĂ«je dhe gjithashtu 2 ballkone. Banesa ashtĂ« posandertuar. Çmimi sipas marreveshjes. Apartamenti  gjindet vetem 10 minuta dhe 900 metra nga deti. Apartamenti posedon 3 dhoma.Te gjitha apartamentet kane pamje nga deti,dhe posedojnĂ« ballkone, salla banje-wc,kuzhin,kondicion.NĂ« dispozicion gjendet parkingu i mbuluar nĂ« rezidence... Vazhdo
Cungu nĂ« Frei Festival 2012 – Budve – festival i investimeve
Nga data 23-26 Prill 2012 nĂ« hotelin Maestral nĂ« Budve u mbajt festivali i tretĂ« pĂ«r patundshmeri dhe investime ”FREI FESTIVAL 2012” qĂ« organizohet nga Ministria e Turizmit dhe Ministria e EkonomisĂ« sĂ« Malit tĂ« Zi. Festivali i sivjetesh Ă«shtĂ« zhvilluar nĂ«n mbĂ«shtetjen e kryeministrit tĂ« Malit tĂ« Zi z.Igor Lukshiq dhe Ă«shtĂ« sponsorizuar nga grupi Atlas. NĂ« kĂ«tĂ« festival moren pjesĂ« pĂ«rfaqĂ«sues tĂ« lartĂ« tĂ« shtetit, administrates lokale, investitor dhe shoqĂ«ri investuese ndĂ«rkombetare tĂ« interesuara pĂ«r investime... Vazhdo
Ndërmarrja Ndërtimore Eko Fer Ulqin
Grupi EKO FER eshtĂ« ndĂ«rmarje pĂ«r ndĂ«rtimtari nĂ« komunĂ«n e Ulqinit. EKO FER – NdĂ«rtimtari – Ulqin Ă«shtĂ« themeluar mĂ« 2009, nĂ« Ulqin si ndĂ«rmarrje qĂ« merrej me punĂ« ndĂ«rtimore dhe zejtare, dhe me njĂ« madhĂ«si tĂ« njĂ« biznesi familjar. Puna dhe shĂ«rbimet kualitative, korrektĂ«sia ndaj klientit dhe modernizimi i teknologjisĂ«, ndihmuan qĂ« ndĂ«rmarrja jonĂ« tĂ« rritet me kalimin e kohĂ«s. Me veprimtarinĂ« ndĂ«rtimore kompania jonĂ« bĂ«n njĂ« tĂ«rĂ«si sĂ« bashku me tre grupet pararendĂ«se. SI???… ME PUNË EKIPORE!!! EKO... Vazhdo
The rising popularity of Montenegro is attracting investors more and more
Profi-forex – 01.03.2012 The rising popularity of Montenegro is attracting investors more and more. Business sphere investments are rather attractive in Montenegro. The most widely spread spheres of investments include construction, real estate, export and import of goods, and tourism. Investments are characterized by high level of cost-effectiveness, especially if to consider the country’s favourable economic climate. What makes Montenegro attractive for investors? Industry in Montenegro: what is the potential for foreign investors? As... Vazhdo
Eleven Monetengrin companies for sale
MINA – 22.02.2012 Monetengro’s Council for Privatization and Capital Projects has adopted a Privatization Plan for this year, envisaging tenders for sale of eleven companies. This year s privatization plan encompasses Pobjeda, Montecargo, Montenegro Airlines, the Container Terminal and General Cargo Company, the Railway Infrastructure Company, the Adriatic Shipyard, Zora, Budvanska and Ulcinjska rivijera, the Institute of Ferrous Metallurgy, and the Electrode Factory Piva. Read More http://www.velikaplaza.info/gallery/video/stream.php?f=Velika_Plaza_movie_Jan_2009.flv  Vazhdo

Page 1 of 41234