pushime t? lira n? ulqin

Sonica Festival paralajmëron një festival që do të mbahet mend ne Ulqin
Sonica Festival , i Pesti me rradhë, që organizohet në Plazhin e madhë ”Copacabana ”, sivjet do të mbahet në Ulqin, më 12 deri me 15 gushtë,në vendin e bukur që gjendet vetëm 500 metra ngë uji kristalor dhe i kaltërt të detit Adriatik. Festivali Sonica i këtij viti ndërron vend, nga Italia për 5 vjetorin, që do të mbahet në plazhin e bukur të Copacabanes,Plazhi i madh mes Ulqinit dhe Ada Buna. Edicioni festivalit botëror, që tashmë ka arritur të jetë në mesin e festivaleve më prestigjioze botërore, edhe... Vazhdo
Ulqini ashtë duke ju pritur, mos na harroni!
Ne sezonin e veres Ulqini duket sikur rrezellin ne çdo cep te tij. Ne kete qytet gjithçka funksionon ashtu siç duhet. Te pakten kjo ndjesi i krijohet nje vizitori te huaj qe e prek nga afer kete porte te Malit te Zi. Ne Ulqin nuk mungon uji e as dritat. Aty mund te levizesh lirisht ne çdo ore te nates, nderkohe qe lokalet jane “non stop” dhe rruget jane te gjitha te asfaltuara. Turizmi per Ulqinin eshte qellim me vete. Per banoret e ketij qyteti, ai eshte mundesia e vetme per te jetuar. Ndaj sapo sezoni i veres troket ne... Vazhdo
Pushimet në Ulqin prej 7€ deri 10€ në Plazhin e Madhë
Home: +382 30 455 073 Mobil: +382 69 731 443 + Viber Vera po afron!!! Pushimet bashke me te. Ku do i kaloni pushimet e veres??? Eshte vendi qe keni zgjedhur vendi ideal per ju, apo do kerkonit dicka me shume??? Sipas mendimit tuaj cili eshte vendi ideal per ju per te kaluar pushimet??? Ajo dihet Ulqini pra, urdhroni na viziton sa ma shpesh sepse edhe ju do te jeni te knaqur. Ktu mundeni ti gjeni numrat e telefonit dhe te rezervoni banesen simbas deshires se juaj. Dhomat gjinden në plazhen më atraktive me gjatsi prej 14 km,e mbuluar... Vazhdo