rihanna

Chris Brown ka shprehur edhe një her dashurin per Rihannen – Video
Chris Brown ka shprehur edhe një her dashurin për Rihanna duke treguar për sakrificen që ka bërë për ta kthyer prapa atë .AI për THE MIRROR deklaroi se nata kur kishte rahur Rihannen ishte gabimi jetes së tij, jam i lumtur që aritem ti kthehemi bashk njeri tjetrit. #gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-1 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-1 .gallery-caption { margin-left: 0; } /*... Vazhdo

February 26, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Chris Brown ka shprehur edhe një her dashurin per Rihannen – Video
Tags: ,

Kujdes Rihanna, Po vjen Rita!
Ky eshte titulli me te cilin gazeta zvicerane ‘20 Minuten Online’ ka shkruar nje artikull ne te cilin ben krahasime mes te famshmes Rihanna dhe yllit ne ngritje, Rita Ora. Te origjina e Rites shkruan se ajo ka prejardhje nga Kosova dhe jeton ne Londer, ndersa per Rihannan tregon prejardhjen nga Barbadosi. Sa i perket dukjes per kengetaren shqiptare thuhet se floket bionde i ka tipar dallues, ndersa edhe Rihanna kohet e fundit i ka pasur bionde, por tash i ka bere serish te zeza. Achtung Rihanna, Jetz kommt Rita Moguli i muzikes, reperi... Vazhdo
“We Found Love”, ndalohet ne France
Videoklipi i ri i Rihannas, “We Found Love”, ka shkaktuar një numër te madh polemikash për shkak se disa skena aludojnë në lidhjen e dhunshme të saj me ish-të dashurin, Chris Brown. Kjo në veçanti u ka rënë në sy autoriteteve franceze, të cilët konsiderojnë se videoklipi mund të nxisë sjellje vetëdestruktive, prandaj të hënën e kanë ndaluar shfaqjen e klipit. Këshilli i Lartë Francez për çështjet audiovizuale ka theksuar se videoja është tepër ekstravagante për transmetim televiziv, ndërsa kur bëhet... Vazhdo

December 9, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on “We Found Love”, ndalohet ne France
Tags: , , ,

Rihanna del nudo ne kopertinen e “Esquire”
Kengetarja është shfaqur e mbuluar thjesht me disa alga që fshehin pikat më kritike dhe intime të trupit të saj E zgjedhur si gruaja më seksi e planetit, Rihanna mbretëron me një pozë të “Nënës Natyrë” moderne, në kopertinën e numrit të fundit të ‘Esquire’. Para objektivit të fotografit, Rihanna është shfaqur plotësisht nudo, thjesht me disa alga që mbulojnë pikat më kritike dhe intime të trupit të saj. E lagur dhe e egër, këngëtarja nga Barbados është kthyer kështu të zhvishet, duke shfaqur... Vazhdo

October 11, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Komente (1)
Tags: ,

Rihanna provokon në skenë
Vetëm pak ditë më parë përfundoi e rrëzuar në skenë teksa performonte këngët e saj. Këtë herë rikthehet në faqet e shtypit por për shkak se vijon të provokojë duke prekur pjesët e saj intime. Rihanna 23 vjeçare është fotografuar teksa mbush duart në pjesët e saj të trupit duke ngjallur reagimin e publikut. Rihanna deklaroi se koncerti i saj i ardhshëm në Alabama do të jetë në ndihmë të fëmijëve të prekur nga tornadot. “Dua të gjej një mënyrë të ndihmoj ata njerëz që kanë humbur të afërmit dhe... Vazhdo

June 30, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Rihanna provokon në skenë
Tags:

Në skenë Rihanna prek organet gjenitale
Turneu Euporian i këngëtares të njohur, cila është shumë e talentuar, si rallë ndonje kolege e saj sot, po shëndrohet në një shfaqe erotike. Ajo adhuruesve të saj u prezantoi diçka të re. Duke anuar kah Lady Gaga, ajo përves një stili ekstravadand prezantoi edhe disa lëvizje të çuditshme me duar. Më saktësisht ajo prekte organet gjenitale të trupit të saj. E sikur të mjaftonte e gjthë kjo, mediumet shkruajnë se këngëtarja e rymës RNB, planifikon të hap një striptiz klub. Dhe këtë planifikon ta realizoj bashkë... Vazhdo

May 12, 2010  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Në skenë Rihanna prek organet gjenitale
Tags:

Rihanna zhvishet për revistën ‘GQ’
Albumi “Rated R” po ecën keq e më keq në SHBA pasi mban vendin e 16-të, por Rihanna nuk dorëzohet, pasi ashtu si ne klipin “Hard”, ajo heq disa rroba të tepërta nga trupi për t’u futur në objektivin e Michael Thompson. Në intervistën dhënë për “GQ” ka folur edhe për Chris Brown, duke thënë se nuk dëshiron të jetë mike me te. “Ndoshta kjo do ndodhë pas 10 vjetësh por jeta ime nuk varët nga fakti se jam apo jo mike me Chris”, thekson Rihanna. Në vijim, ajo flet për momentin më të vështirë... Vazhdo

December 16, 2009  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Rihanna zhvishet për revistën ‘GQ’
Tags: ,

“Thashethemet për zhveshje e Rihannes janë të sakta”
Ylli i muzikës pop Rihanna ka konfirmuar se thashethemet se një djalosh e ka para atë të zhveshur në pishinë janë të sakta. Bukuroshja e lindur në Barbados ka thënë se ajo dëshiron të ec rreth pishën e zhveshur – dhe shpesh harron që ka njerëzit me telefona celular që gjithmonë janë në kryerje të detyrës. “Oh Zot! Këto janë thashetheme të vërteta. Nuk dua që ta gjykoj atë për këtë. Ai vjen njëherë në javë tek unë. Vetëm se nuk kam ide se kur e ka bërë ai fotografinë, kështu që nuk e kujtoj... Vazhdo

December 4, 2009  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on “Thashethemet për zhveshje e Rihannes janë të sakta”
Tags:

Video Live: Rihanna fal të dashurin, Fansat protestojnëVied
Rihanna dhe i dashuri i saj Chris Brown janë sërish bashkë. Pas dhunës që ai ushtroi mbi këngëtaren e hip hop-it, pak para natës së çmimeve Grammy Awards dhe bujës që bëri gjithë kjo ngjarje, Rihanna është hedhur sërish në krahët e tij.  Së paku këtë tregojnë revistat “People” dhe “US Weekly” çifti ende i dashuruar po kalon një periudhë qetësie në Majami, në shtëpinë e Puff Diddy. “Rihanna dhe Kris janë prapë bashkë dhe ajo e ka falur. Ajo është ende e dashuruar me të,... Vazhdo
Rihanna, fotoja e parë e këngëtares me shenja dhune
Kjo foto i pëket këngëtares vip të R&B, Rihanna që pësoi dëmtime pas dhunës që ushtroi mbi të i dashuri Chris Brown. Fotoja që publikohet për herë të parë tregon shenja të rrahurash rreth gojës dhe mjekrës dhe është realizuar në momentet pasi Rihanna është rrahur. Fotoja i përkiste policisë. Tani policia e Los Angelosit po heton mbi faktin se kush e hodhi në internet gjatë natës që kaloi foton e Rihanës me plot dëmtime në fytyrë.  Policia bëri të ditur se pamja e parë ë fotos të lë të kuptosh... Vazhdo

Page 1 of 212