“Rinora 4”

Aurela Gaçe me 17.12.2010 ne Rinora 4 &18.12 ne Insomnia – Hyrja Gratis
AURELA GAÇE do marë pjesë ne Rinora 4 ne Start: 17.12.2010 21:00:00 Ende: 18.12.2010 05:00:00 Mega hitt 2010 “ORIGJINALE” Music selected by MC BEKA – DJ DALOOL – DJ MULI Event Information Event Description 17.12.2010 – Mbremje me Aurela Gace ne Rinora4 (CH) Event Date/Time 17/12/2010 22:00 to 18/12/2010 05:00 Host Rinora4 Location Rinora4 Redmattstrasse 7 8153 Rümlang Event Type Zvicerr Einlass ab: – Eintritt: – Beginn um: 22 Uh http://www.rinora4.com  Insomnia Disco... Vazhdo

December 14, 2010  :: Anketë / Anketa :: Comments Off on Aurela Gaçe me 17.12.2010 ne Rinora 4 &18.12 ne Insomnia – Hyrja Gratis
Tags: , , , , , , , ,

Genta Ismajli feston ditëlindjen me një show seksi
Si çdo vit edhe kësaj here Genta Ismajli nuk e ka kaluar në heshtje ditëlindjen e saj. Më 12 prill ajo e festoi me shumë bujë këtë ditë të shënuar në diskon “Rinora 4” në Zvicër. Si gjithmonë Genta edhe kësaj here ka dashur të jetë protagoniste në një show të paparë me të cilën argëtoi veten dhe të ftuarit në këtë festë. Disa nga fotot e saj po i publikojmë dhe ne.Përveç kësaj pak ditë më parë Genta ka qenë e ftuar edhe tek emisioni “Relax” në RTV21 i cili ka filluar një rubrikë të re... Vazhdo
Genta: Shpërthen Skenën! Puthet me një femër
Këngëtarja Genta Ismajli, ka ndezur atmosferën në disko “Rinora 4”. Në këtë koncertë ajo shoqërohej nga “Tingulli 3nt” dhe “Skills”, grup i cili sipas burimeve te një gazeteje Kosovare nuk është i kenaqur me proceduren e votimit dhe perzgjedhjen ne “Kengen Magjike”. Genta shihet në një foto e gjitha e dhënë pas mikrofonit të cilin e do shumë. Atë natë Genta mori edhe një puthje, po jo nga ndonjë mashkull, por prap nga një femër. Gjë që mund te jetë pak me spec për... Vazhdo