Rovena Stefa

Rovena Stefa, “uron” Shën Valentinin
Rovena Stefa u ka bërë një dhuratë “fantastike” fansave të saj për ditën e dashurisë – një fotografi lakuriqe.   Këngëtarja nga Shqipëria së fundi ka kompletuar xhirimin e videoklipit të saj më të ri të titulluar “Hajde ti”, të realizuar nga “Urban Entertainement”. Dhe, në bazë të fotografive të nxjerra nga klipi, në këto ditë të ftohta dimri Rovena do të vijë më e nxehtë se kurrë. “Ekskluzive—Gjatë xhirimeve të videos “Hajde ti” nga “Urban Entertainement”.Hair... Vazhdo

February 15, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Rovena Stefa, “uron” Shën Valentinin
Tags: ,

Rovena Stefa ne “duart” e Avni Selmanit, del vetem me te brendeshme…
Rovena Stefa kunder temperaturave Seksi dhe mjaft styling, keshtu vjen kengetarja e njohur shqiptare Rovena Stefa ne kete foto te realizuar nga fotografi Avni Selmani. Seksi dhe mjaft styling, keshtu vjen kengetarja e njohur shqiptare Rovena Stefa ne kete foto te realizuar nga fotografi Avni Selmani. E ndersa jashte eshte dimer dhe janar, Rovena ka dale kunder temperaturave minus. Vipat.info  Vazhdo

January 24, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Rovena Stefa ne “duart” e Avni Selmanit, del vetem me te brendeshme…
Tags:

Muzika Shqiptare – gjithë verën në restaurantin “Royal” Ulqin
Vera për këngëtarët është e mirë edhe për diçka tjetër. E tillë sepse i sjell jo pak të ardhura estradës kosovare. Tashmë shumica prej këngëtarëve kanë bërë kontrata me diskoteka dhe klube e kafe nëpër Ulqin, Durrës, Velipojë dhe vende të tjera bregdetare shqiptare, ku edhe do ta kallin me këngën e tyre, qoftë popullore e ndonjë ritëm tallava pas rakisë. Tashmë mësohet se këngëtari Mehedin Përgjegjaj – Meda është i rezervuar për të kënduar në Ulqin,në restaurantin Royal. Ja pra edhe nje pjese... Vazhdo

June 21, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Muzika Shqiptare – gjithë verën në restaurantin “Royal” Ulqin
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Rovena Stefa shfaqet topless
Edhe pse ka më shumë se një dekadë karrierë dhe ka eksperimentuar rryma muzikore por edhe look që e ka ndryshuar si një kameleon, kjo është hera e parë që këngëtarja Rovena Stefa pozon në topless. Pak vite më parë, kur në një klip u shfaq në disa momente intimiteti me një model, u komentua gjatë duke u cilësuar si një nga klipet më seksi. Por më pas u realizuan aq shumë klipe sensuale, sa gjithçka na u duk normale. Sot Rovena na shfaqet me një pamje tjetër, pa sutjena dhe me flokë të hedhur poshtë. Shumë... Vazhdo

April 24, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Rovena Stefa shfaqet topless
Tags: , , , , , , , ,

Rovena Stefa provokon me bikini
Këngëtarja e suksesshme Rovena Stefa tani ka marrë edhe rolin e modeles. E fotografuar nga fotografi i njohur Veton Osmani, ajo ka paraqitur një katalog të brendshmesh të kombinuara në stilin Classic-Trendy, ku ajo për herë të parë bën një servis të plotë fotografik. Ne kemi arritur të sigurojmë vetëm një foto nga ky katalog. Nuk e dimë se cili është plani i Rovenës dhe se ku do të publikohen fotot e tjera. Rovena parashikon edhe ardhjen e një videoklipi të ri në muajin e ardhshëm, të punuar nga “5 Star Production”... Vazhdo

March 18, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Rovena Stefa provokon me bikini
Tags: , , , , , , ,

Rovena Stefa flet per ligjin e shtypit “roze”
Ajo është një nga këngëtaret më “IN” kudo në hapësirën shqiptare, madje edhe atëherë kur ajo nuk jep asnjë prononcim mediat duan të shkruajnë për të, duke e komentuar edhe folur sipas qefit pa e pyetur artisten. Kjo është këngëtarja Rovena Stefa e cila e pyetur nga gazeta jonë për nismën mbi shtypin rozë, propozuar nga Kryeministri Sali Berisha, thotë se më në fund u ndez një dritë jeshile në tunelin e errësirës së paditurisë në shtypin “rozë”. Sipas këngëtares së mirënjohur me këtë ndryshim... Vazhdo

February 27, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Rovena Stefa flet per ligjin e shtypit “roze”
Tags: , , , , , , ,

Rovena me kurorë prej 2 500 eurove
Edhe pak orë kanë mbetur deri në spektaklin “Zhurma Show Awards 2011’, ndërsa në Prishtinë tashmë artistët kanë nisur të arrijnë. “Zhurnal Plus” mëson se edhe këngëtarja Rovena Stefa është bërë gati për këtë ngjarje, madje vetëm dy ditë para spektaklir ajo ka qenë në një nga klubet e Prishtinës duke u argëtuar me miqtë e saj, siç  shihet edhe në këtë foto. Rovena në “Zhurma Show” është e nominuar në dy kategori, ndërsa do të ketë një performancë shumë interesante gjatë spektaklit. Sipas... Vazhdo

October 22, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Rovena me kurorë prej 2 500 eurove
Tags:

Rovena Stefa dhe Mc Kresha argëtohen në pub, para se të futen në reality show
Ka vendosur të jetojë në Prishtinë për një kohë, duke realizuar videoklipe të reja, si dhe duke mbajtur shumë koncerte atje. Kanë marrë një apartament dhe së bashku me dy motrat, Elisën (e cila luan rolin e menaxheres) dhe Irvën (një këngëtare e re e skenës), janë adaptuar me kushtet e jetesës në Kosovë. Gati çdo fundjavë, motrat Stefa kanë ftesa për të performuar nëpër lokale të ndryshme në mbarë Kosovën, duke mos përjashtuar intervistat në programe televizive, të cilat nuk janë të pakta. Momentalisht... Vazhdo

March 29, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Rovena Stefa dhe Mc Kresha argëtohen në pub, para se të futen në reality show
Tags: ,

Rozana i thotë Rovenës: Ti kërkon famë në kurrizin tim
Eh, nuk marrin kurrë fund zënkat mes artistëve! Rozana-Rezarta, Rozana-Rovena, e kështu debatet për profesionalizimin apo xhelozinë e njërës apo tjetrës vijojnë pafund edhe pse nuk merret vesh se kush ka qenë iniciatore.   Ndërkaq, dy ditë më parë, në emisionin “Zonë e Lirë” të Arian Çanit, e ftuar për klipin e saj më të ri, Rovena është pyetur nga moderatori, nëse do ta mallkonte apo jo Rozanën, që t’i çahej silikoni që ajo ka vendosur në gjoks pak muaj më parë. “Unë nuk mallkoj njeri”,... Vazhdo

March 23, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Rozana i thotë Rovenës: Ti kërkon famë në kurrizin tim
Tags: ,

Rovenes Stefës ia vjedhin banesën në Prishtinë
Ka pak kohë që Rovena Stefa së bashku më të motrën Elisa e kanë edhe një apartament në Prishtinë dhe ku aktivitetin e tyre muzikor e kanë shtrirë sa në Tiranë, e sa në Kosovë dhe që vërtet po ju ecën mirë, por ajo që ne morëm vesh ishte se vajzave ua kanë vjedhur hajnat banesën. Madje, sipas Rovenës, ata kishin qenë “hajdutë me shije në gardërobë”, pasi ua kishin marrë shumë gjëra dhe rroba origjinale. Por, me gjithë keqardhjen për këtë ngjarje kur e kujtojnë, vajzave u vjen shumë keq për një... Vazhdo

January 21, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Komente (1)
Tags:

Page 1 of 212