Rozana Radi

NOIZY: Kam bërë seks me Tunën dhe Adelinën, janë të egra në shtrat…
A është kjo nga intervistat më të forta që keni lexuar ndonjëherë? Absolutisht po! Noizy, reperi më i përfolur shqiptar, rrëfen në këtë intervistë për “Bluetooth”, jetën e tij seksuale dhe jo vetëm… Pasuria dhe muzika, janë dy stacionet e tjera ku jemi ndalur. Po për të mos u zgjatur, ju ftojmë të lexoni intervistën e mëposhtme, që do t’ju lërë pa frymë. Sa kohë ke pa bërë seks, se më dukesh me nerva? Kam gati 1 orë, po kështu dukem në përgjithësi, nuk më ndryshon seksi. Atëherë, pse... Vazhdo
Rozana Radi, një dedikim për dashurinë
  Rozana Radi duket se është shumë e angazhuar me projektet e saj muzikore këto kohë. Vetë këngëtarja kohë më parë ka pohuar se kjo do të jetë një verë shumë produktive për të, me shumë krijime të reja. Lajmi më i ri rreth saj është se ajo po xhiron klipin e këngës “U deshëm tepër”. Këtë gjë ajo e ka ndarë me gjithë miqtë e saj në “Facebook”, ku ka shkruar: “Në xhirimet e këngës ‘U deshëm tepër’… Një dedikim për të gjithë ato çifte që janë dashur pa kushte, që janë... Vazhdo

April 22, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Rozana Radi, një dedikim për dashurinë
Tags:

MC Kresha dhe Rozi,argëtim në dëborë
Ata janë shumë të lumtur, kalojnë shumë mirë bashkë dhe mbi të gjitha ajo  që i karakterizon më tepër është fryma për t’u zbavitur. Rozana Radi dhe Mc Kresha kanë kaluar momente të bukura mes borës duke luajtur me njëri-  tjetrin e duke qeshur pafund. Lumturia shihet edhe përmes fotos që ne po ju përcjellim. Rozi kohët e fundit ka udhëtuar shpesh drejt Kosovës dhe ka qëndruar  me javë të tëra, duke u gjendur pranë të dashurit të saj Mc Kresha dhe pranë miqve të tjerë të përbashkët. Moti i ftohtë... Vazhdo

February 11, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on MC Kresha dhe Rozi,argëtim në dëborë
Tags: , , , , , , , ,

Mc Kresha dhe Rozi të ndarë për Vitin e Ri
Çifti i njohur mediatik, Rozana Radi dhe MC Kresha prej disa kohësh jetojnë së bashku në një apartament në Prishtinë që reperi Kreshnik Fazliu e ka blerë së fundmi. Dyshja, madje, sikurse ka pohuar vetë Rozi në një dalje televizive, saktësisht në programin “Takimi i Pasdites”, e ka mobiluar këtë shtëpi sipas shijeve të njëri-tjetrit. Nga kurioziteti se si do ta festojnë Vitin e Ri dy këngëtarët, ndoshta në ndonjë ambient romantik ose pse jo nën strehën e tyre, MC Kresha i ka thënë portalit Editorial se... Vazhdo

December 31, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Mc Kresha dhe Rozi të ndarë për Vitin e Ri
Tags: , , ,

Rozi rikthehet në duet me Ramadan Krasniqin
Suksesi i vjetshëm i “Valsit të lumturisë” ka bërë të rikthehen në një bashkëpunim tjetër çiftin Rozana Radi-Ramadan Krasniqi. Mësohet se kënga është ende duke u punuar në studion e kompozitorit Adrian Hila. Bëhet fjalë për një këngë ku vija melodike do të jetë një motiv popullor. Duke marrë në konsideratë se Krasniqi është një nga këngëtarët më të dashur të muzikës popullore nga Kosova, besohet se kënga do të kthehet një ndër hitet e sezonit dimëror. Ndërkaq edhe Rozana Radi, është një... Vazhdo

December 18, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Rozi rikthehet në duet me Ramadan Krasniqin
Tags: ,

Noizy, MC Kreshës: Sillu mirë me Rozin
Tashmë është bërë publike lidhja e këngëtares Rozana Radi dhe reperit Mc Kresha. Ndërkaq,  reperi nga Shqipëria, Noizy, ia ka përcjellë një mesazh paralajmërues-kërcënues reperit kosovar. Noizy, i cili është mik me Rozin, i cili ka bashkëpunuar me të në dy këngë, është shprehur së fundmi me shaka se nëse MC Kresha nuk sillet mirë me Rozana Radin, ai do të ketë punë me të, pra me Noizyn, shkruan “Standard”. Rozana dhe MC Kresha ditë më parë kanë paralajmëruar se së shpejti do të realizojnë edhe... Vazhdo

December 9, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Komente (1)
Tags: ,

Rozi dhe Rezi, u rrahën dhe u puthën në buzë (Video)
Rozana Radi dhe Rezarta Shkurta i kanë dhenë fund konfliktit të tyre në mënyrë spektakolare. Ato janë ‘rrahur’ por edhe janë ofruar aq afër njëra tjetrës sa kanë fërkuar buzët. Dy vip-at e estradës shqiptare, janë ‘puthur’ në buzë, por edhe kanë zhvilluar një meq boksi. Rozana Radi e ka ‘rrahur’ Rezarta Shkurten në një meq boksi. Nga tre rundet sa ishte i paraparë, Rozi e ka nokautuar Rezin dy herë, duke e fituar ndeshjen. Jo vetëm kaq, dy këngëtaret që prej kohësh ndodhen në një konflikt, tani... Vazhdo

October 11, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Rozi dhe Rezi, u rrahën dhe u puthën në buzë (Video)
Tags: ,

Mc Kresha fillon bashkëjetesën në shtëpinë e Rozana Radit
Reperi i njohur kosovar, Mc Kresha, këto ditë është bërë shumë i famshëm në Shqipëri dhe kjo, falë lidhjes me këngëtaren Rozana Radi. Në fakt, nuk i mjaftuan këngët e lançuara deri tani, edhe pse mjaft të pëlqyera, për të arritur në Shqipëri atë popullaritet, që e fitoi si me magji falë një lidhjeje dashurie. Javën e kaluar, gazeta “Panorama” dekonspiroi lidhjen e tyre, e cila nuk ishte dhe shumë e vështirë për t’u zbuluar, pasi çifti nuk i kursen gjestet erotike edhe në publik. Meqë për Rozin... Vazhdo

September 21, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Mc Kresha fillon bashkëjetesën në shtëpinë e Rozana Radit
Tags: ,

Rozana Radi, perversitete në publik me reperin kosovar Mc Kresha
Pas deklarateve në media se kjo verë e Rozana Radit ka qenë një verë pa dashuri, duket se më shumë se me dashuri, ka qenë një verë e nxehtë për aventurat e saj erotike në publik, kësaj here me reperin kosovar Mc Kresha (Kreshnik Flazliu). Këngëtarja, e  cila para disa javësh ka festuar 32-vjetorin e saj në një festë të vogël me miqtë e afërt, duket se jo pa qëllim këtë verë i ka kushtuar vetes një këngë të dedikuar me emër, me titullin “Kiss me Rozy”. Kënga me muzikë të Adi Hilës, përveç skenave... Vazhdo

September 16, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Rozana Radi, perversitete në publik me reperin kosovar Mc Kresha
Tags: ,

Noizy: Rozanën e kam vetëm fiksim shoqëror
Në qendër të vëmendjes është më shumë marrëdhënia me femrat se sa karriera e tij muzikore. Reperi i njohur 24-vjeçar, Noizy, këto ditë është përfolur shumë në lidhje me marrëdhëniet intime që sipas disa mediave ka pasur me kolege, siç janë Genta Ismajli dhe Rozana Radi, me të cilën ka realizuar dy këngë, “Fly” dhe “Mr. Yesterday”. Por, Genta Ismajli mohoi të ketë pasur diçka mes saj dhe Noizy-t, duke bërë madje ironi me fjalët: “Po, jemi të lidhur dhe mezi presim të martohemi”, në qendër... Vazhdo

May 28, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Noizy: Rozanën e kam vetëm fiksim shoqëror
Tags: ,

Page 1 of 41234