seksi

Elvana Gjata femra më seksi VIP Shqiptarë
Ka pasur një klasifikim së funmdi përsa i takon personazheve VIP, femra të skenës shqiptare, por edhe të asaj kosovare. Gjithçka është zhvilluar në internet aty ku të gjithë fansat bëhen bashkë në profilin e tyre të preferuar për VIP-at në Facebook dhe ndjekin hap pas hapi zhvillimet më të fundit rreth tyre. E në bazë të votave dhe preferencave të shumë e shumë fansave arrihet në përfundimin e një renditje e cila servir emrat e 15 femrave më të bukura dhe seksi të skenës. Dhe ne në ‘Bluetooth’ po... Vazhdo

July 15, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Komente (1)
Tags: ,

Genta, Tuna dhe Nora, tri agjentet seksi me mision ne Turqi
Kur vendosin t’i kalojne pushimet verore nuk i tregojne askujt, per shkak se kane frike nga fotografet tane se mos i kapim mat ne ndonje vend te papershtatshem. Kane vendosur te udhetojne si grup per ne Antalya te Turqise dhe jo vetem per pushime, por edhe per pune. Behet fjale per disa kengetare te njohura e te dashura per publikun shqiptar. Genta Ismajli, Tuna Sejdiu dhe Nora Istrefi jane tri nga kengetaret te cilat tashme po qendrojne ne shtetin turk per realizimin e disa reklamave per nje kompani kosovare, si dhe disa emisione per... Vazhdo
Afrim Alia, lojëra erotike me modelen seksi
Modeli i njohur shqiptar që jeton në Australi, Afrim Alia, para disa javësh ka realizuar një set me foto të reja, në të cilat shfaqet vetëm me të brendshme, kurse përkrah ka një modele seksi të veshur me bikini. Për realizimin e këtij seti, ata kanë shfrytëzuar pishinën e një hoteli atje, duke u relaksuar së bashku gjatë filmimit. Kjo nuk është hera e parë që modeli paraqitet me këto lloj fotosh, pasi edhe në Shqipëri, ai realizoi foto të nxehta, teksa reklamonte xhinset e Joni Peçit së bashku me modelen Vita... Vazhdo

December 25, 2010  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Afrim Alia, lojëra erotike me modelen seksi
Tags: , , , , ,

Tingulli 3nt publikon albumin e ri
Rep grupi Tingulli 3nt këto ditë ka lançuar albumin më të ri të titulluar “Ma i madhi n’ven” që përmban 13 këngë, disa prej të cilave tashmë hite të njohura si dueti me Ermal Fejzullahun dhe Flori Mumajesin. Risi në këtë projekt përveç këngëve të reja është dhe dueti me Tuna Sejdiun “E dite, se dite” që tashmë është bërë një hit i vërtetë së bashku me këngën “Ma i madhi n’vend” që i paraprinë albumit. Promovimi i këtij projekti tashmë ka filluar dhe rep grupi ka prenotuar datat e... Vazhdo

December 19, 2010  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Tingulli 3nt publikon albumin e ri
Tags: , , , , , , , , ,

Flaka Krelani nuk i shpëton tundimit për t’u dukur seksi
Këngëtarja rock, Flaka Krelani, gjithmonë është shquar për vokalin e saj të bukur, duke bërë për vete publikun jo vetëm në Kosovë, por edhe në Shqipëri. Performancat “live” gjithmonë kanë qenë të mirëpritura nga fansat, ndërkohë këngëtarja vazhdon punën si vokaliste e përhershme çdo javë në një nga emisionet më të shikuara në Radio Televizionin e Kosovës. E derisa koleget e saj po fitojnë duke treguar dhe pozuar me linja të bukura trupore, edhe Flakën e ka kapluar “virusi” i dukjes seksi!... Vazhdo

November 23, 2010  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Flaka Krelani nuk i shpëton tundimit për t’u dukur seksi
Tags: ,

Sori nuk është Kapedani : Një shefeje seksi, nuk do t’i rezistoja
Ekskluzivisht për suplementin “Big Brother”, Sorit i kemi shkëputur një rrëfim nga dhoma e kuqe e shtëpisë së famshme, ku tema e pyetjeve lidhej me filmin “Kapedani”, interpretuar nga një bashkëqytetar i konkurrentit, legjendari Albert Vërria. Sori nuk harroi me këtë rast të dërgojë urimet më të mira për gruan e tij, Liljana, që dje ka pasur ditëlindjen. Sori sot, apo Kapedani dje? Sori sot. Kapedani kishte vetëm gabime? Jo, nuk i kishte të gjitha gabim. Mes Adelës dhe Junës, cilën do... Vazhdo
Lirita : Si ishte hera e e parë
16/02/09 19:00 Lirita si një ndër vajzat më të hapura sugjeron që të diskutohet për një temë paksa delikate, pikërisht për herën e parë. Por duket se jo të gjithë tregohen të hapur dhe të gatshëm për të rrëfyer sekretin e madh. Madje Arjoni thotë se nuk i pëlqen që të tregojë herën e tij të parë kur ka kryer marrëdhënie seksuale. Lirita tregon se shkencërisht është e provuar se të gjithë fëmijët pas moshës 13 vjeçare fillojnë e njohin seksualitetin e tyre të vërtetë dhe ndoshta kjo ësshtë pozitive... Vazhdo