sexy

Rovena Stefa, “uron” Shën Valentinin
Rovena Stefa u ka bërë një dhuratë “fantastike” fansave të saj për ditën e dashurisë – një fotografi lakuriqe.   Këngëtarja nga Shqipëria së fundi ka kompletuar xhirimin e videoklipit të saj më të ri të titulluar “Hajde ti”, të realizuar nga “Urban Entertainement”. Dhe, në bazë të fotografive të nxjerra nga klipi, në këto ditë të ftohta dimri Rovena do të vijë më e nxehtë se kurrë. “Ekskluzive—Gjatë xhirimeve të videos “Hajde ti” nga “Urban Entertainement”.Hair... Vazhdo

February 15, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Rovena Stefa, “uron” Shën Valentinin
Tags: ,

A eshte Albana Osmani vajza me seksi e ekraneve Shqipetare?+ Foto
Cdo dite dhe me teper dhe ajo sa vjen dhe zbukurohet e me shume.Behet fjale per gazetaren simpatike Albana Osmani e cila tashme ka sjelle nje risi te re me nje emision te ri ne televizionin T.CH “POKE” nje emision me tema tejet rinore dhe i pritur mjaft mire nga publiku.Duke i hedhur nje sy kesaj fotoje padyshim qe Albana mund te cilesohet si nje prej femrave me seksi te ekraneve shqiptare me nje forme perfekte trupore qe nuk le shume vend per fjale.E bukur dhe Rrezellitese vetem me keto dy fjale mund te perkufizohet bukuroshja ne... Vazhdo

August 31, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on A eshte Albana Osmani vajza me seksi e ekraneve Shqipetare?+ Foto
Tags: ,

Ada Bojana: Nudistička plaža – nudistima
HTP „Ulcinjska rivijera“ za očuvanje starog režima na Adi Bojani ULCINJ – Već treću godinu za redom diže se velika „prašina“ oko naplate ulaska na ostrvo Ada Bojana svima koji nijesu gosti hotela. „Prašina“ je ove godine veća nego što je to uobičajeno, jer je oko četiri stotine vlasnika ilegalno izgrađenih vikendica na rijeci Bojani prvi put ove godine platilo državi porez za korišćenje zemljišta. Naplata ulaska na Adu vlasnike vikendica „ometa“ u izdavanju smještaja, jer gosti u barakama najradije koriste... Vazhdo

June 11, 2011  :: news :: Komente (2)
Tags: , , , , ,

Adelajda dhe Mimoza : Një jetë kemi duhet të luftojmë
05/05/09 16:48 Adelajda dhe Mimoza kanë diskutuar për operacionet plastike. Mimoza shprehet pro tyre. Ato kanë filluar të diskutojnë për femrat që bëjnë operacione për virgjërinë. Adelajda është kundër këtyre operacioneve, pasi cdo femër duhet t`i përballojë situatën se sa të arrijë në të tilla veprime. Mimoza thotë që janë të detyruara nga mentaliteti dhe nuk kanë zgjidhje tjetër. Adelajda e paralelizon këtë gjë me jetën e saj. Ajo thotë që cdo person duhet të gjej forcën për t`i përballuar cdo... Vazhdo
Eliza Dushku pozon nudo
Për t’i tërhequr lexuesit, redaktorët e magazinës Allure krijuan mënyrën perfekte për të kënaqur shijen e secilit. Në fakt, në edicionin e tij më të ri u gjetën pesë bukuroshe, të gjitha me rend lakuriq dhe të bukura. Vëmendjen më të madhe e tërhoqën aktoret Eliza Dushku dhe Padma Lakshmi, përderisa aktoret Sharon Leal, Lynn Collins dhe Chelsea Handler ranë në ‘plan të dytë’. Ndonëse më e njohura prej tyre, aktorja në filmat adoleshent dhe seritë, Eliza Dushku, së voni pohonte se as për kokë të... Vazhdo

April 14, 2009  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Eliza Dushku pozon nudo
Tags: , , , , , , , , ,

Zanfina: Po, i kam këmbët e bukura
Këngëtarja Zanfina Ismajli thotë se qysh në fëmijëri i kanë thënë se i ka këmbët e bukura. Thotë se gjatë këtij viti do të realizoj një album dhe nuk do të merr pjesë në ndonjë koncert. Nuk i pëlqen dimri dhe pranon se është duke u marrë me fitnes. Express Online : Si e ka gjetur vitin 2009 këngëtaren, Zanfina Ismajli dhe ku e ka pritur ajo ndërrimin e motmotëve? Zanfina : Këtë Vit të Ri për dallim nga tjerat vendosa që ta kaloj në shtëpi me familjen time sepse drejtën t’ju them me kishte marr... Vazhdo
TV Uskana