shiko live

VIDEO – Big Brother Albania 2 – Surpriza per Adelajden
LIRITA HALILI KONKURENTJA E VETME NGA KOSOVA NE BIG BROTHER 2 ALBANIA
Lirita Halili lindi në Prishtinë me 20 Shtator 1986. Mësimet e para i kreu në Shkollën Fillore “Meto Bajraktari” për ti vazhduar ato të shkollës së mesme në “Sami Frashër” (qe te dyja në vendlindjen e saj). Ajo vazhdoj studimet e saja në fakulltetin e AAB-së. Për ata që nuk e njohin Liritën, ajo është një vajzë shumë syhapur dhe tejet e shoqëruar. Pranija e saj në rrethin e cdokujt gjimonë ka sjellur hare shumë të madhe. Njihet shumë si një vajzë që bën njerëzit të qeshin shumë me humorin e saj... Vazhdo
Big Brother Albania 2: Flasin Drejtuesit
Starton sot në mbrëmje edicioni i dytë i “Big Brother Albania”. Kush do të jenë banorët e shtëpisë më të madhe dhe më të vëzhguar në Shqipëri? Pse djemtë do të vazhdojnë të triumfojnë mbi vajzat? Nga vijnë dhe çfarë bëjnë? Kjo do të mbetet ende surprizë deri në orën 20.45, në spektaklin që do të transmetohet drejtpërdrejt në ekranin e “Top Channel” Ajo që mund të zbulojmë në numrin e parë të suplementit “Big Brother 2? është fare pak nga mekanizmi zinxhir i përgjimit. Ndryshe nga pjesa... Vazhdo
Big Brother 2 zbulon sonte ne mbremje 14 banoret e rinj
Do te nise sot ne mbremje ne oren 20:45 ne “Top Channel” “reality show” “Big Brother Albania”, ne drejtimin e Arbana Osmanit. Stafi i “Big Brother” eshte kujdesur, qe asnje detaj te mos publikohet ne media, ne lidhje me personazhet, se cilet jane ata. Vecse nje reklame qe transmetohet ne “Top Channel”, numeron ditet mbrapsht te nisjes se spektaklit me te ndjekur, qe do vazhdoje dy muaj. Ne shtepine me te famshme do te hyjne 14 banoret e rinj, te cilet do te jene protagonistet e edicionit te dyte te ketij spektakli.... Vazhdo