Silva Gunbardhi

Silva Gunbardhi bëhet milionere me klikimet në Youtube
Për dy muaj, kënga “Të ka lali shpirt” mbledh mbi 11 milionë klikime,  si  kënga shqiptare më e klikuar e të gjitha kohërave. Të fitosh miliona me një këngë dhe të të ndryshojë jeta totalisht. Kjo i ka  ndodhur Silva Gunbardhit me këngën “Të ka lali shpirt”, në duetin e saj të  shumëpërfolur me Mandin e Nishtullës. Është kënga që, pavarësisht komenteve të  ndryshme, dihet se ka thyer rekordin me 11 milionë klikime brenda një periudhe  prej 2 muajsh në youtube. Sipas të dhënave zyrtare të... Vazhdo

March 25, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Silva Gunbardhi bëhet milionere me klikimet në Youtube
Tags: , , , , , , , ,

“Te ka lali shpirt” e Silva Gunbardhit, kenga hit e 2013
“Te ka lali shpirt” është kënga më e re e lansuar nga Silva Gunbardhi në bashkëpunim me Mandin dhe Dafin. Një këngë ritmike, me zëra të shkëlqyer dhe me pjesë ‘alla rome’, brenda tre ditëve të publikimit në YouTube ka marrë me shume se 800 mijë klikime. Duket sikur këngët me ritme dhe këndime të përziera janë shumë aktuale te publiku shqiptar, prandaj edhe “Te ka lali shpirt” pritet te jetë hit i vertet i 2013-tes. Teksti i kenges: (Mandi) Të ka lali shpirt, të ka lali xhan të ka lali zemer, o... Vazhdo

January 24, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on “Te ka lali shpirt” e Silva Gunbardhit, kenga hit e 2013
Tags: , , , , , , ,