soni malaj

Soni Malaj e lumtur mes “Spirit Voice”
Këngëtarja, e cila këtë vit është ulur në karriget e gjykimit në spektaklin e talent-shou në Tiranë “X Factor Albania 2”, po merr shumë vëmendje. Ajo falë bashkimit me ish-shoqet e saja të grupit “Spirit Voice” është parë edhe në spektaklin “100 Vjet muzikë”, ku vajzat kënduan një potpuri shkodrane. Ndërsa nëse hyni në adresën e ‘Facebookut’ të saj, shihni  plot foto që tregojnë lumturinë e vajzave që janë rikthyer për këtë projekt. “Spirit Voice” ishte një nga grupet e para femra... Vazhdo

October 16, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Soni Malaj e lumtur mes “Spirit Voice”
Tags: , , , , , , , , ,

Soni Malaj, nje mama seksi
Soni Malaj, pozon shume seksi ku tregon linjat e saj ne forme, megjithese ka pak muaj qe eshte bere nene.Ky status, pra te qenit mama, duket se nuk e ka penguar aspak Sonin per te rinisur karrieren e saj muzikore.  Vazhdo

May 4, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Soni Malaj, nje mama seksi
Tags:

Soni Malaj rikthehet nën menaxhimin e një produksioni spanjoll
U martua dhe u largua përgjithmonë të jetojë në Sevilla të Spanjës, së bashku me Mirkon, bashkëshortin e saj (djaloshin të cilin e njohu gjatë spektaklit “Dancing with the stars Albania”. U përfol shumë se kjo lidhje nuk do të funksionojë si duhet, pasi dhëndri është i huaj, por këngëtarja vendosi të largohet nga Shqipëria për të filluar një jetë të re. Pas një kohe u bë nënë, dhe ka sjellë në jetë vajzën Ana. Soni Malaj i ka munguar gjatë skenës muzikore dhe fansave të saj. Ka kohë që edhe nëpër... Vazhdo

February 5, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Soni Malaj rikthehet nën menaxhimin e një produksioni spanjoll
Tags: , , , , , , , , ,

Pse u rikthye Soni Malaj në Tiranë?
Këngëtarja Soni Malaj ka qenë këtë fundjavë në Tiranë. “Zhurnal plus” mësoi se arsyeja ishte për të realizuar një video të re. Por si duket artistja në fjalë ka anulluar shumë aktivitete muzikore duke qenë se jeton në Spanjë dhe ka nisur një biznes që e ruan emrin e tij me fanatizëm, ndërsa asaj i mungon shumë Tirana. Por mësuam gjithashtu se ajo pret të sjellë në jëtë një fëmijë me bashkëshortin e saj balerinin Mirko, prandaj dhe është kjo arsyeja se pse nuk është shumë aktive. ZHURNAL  Vazhdo

October 4, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Pse u rikthye Soni Malaj në Tiranë?
Tags: , ,

Soni Malaj shtatzënë
Për këngëtaren Soni Malaj, të cilën prej kohësh nuk e shohim më në rrugët e Tiranës aq dendur, shtatzënia është stina më e bukur në jetën e saj. Pavarësisht sikleteve që janë të pranishme edhe tek ajo, si te çdo grua tjetër, Soni pohon se ndihet e lumtur për atë çka Zoti i solli. “Me thënë të drejtën, barku akoma s’po duket edhe pse po hyj në muajin e katërt, siç duket ngaqë s’kam pasur fare dhe prej palestrës intensive që kam bërë duket një bark mëse normal”, – tregon për suplementin këngëtarja... Vazhdo

July 14, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Soni Malaj shtatzënë
Tags: , ,

Soni, e lidhur fort me sicilianin
Soni Malaj po të mos jetë e pranishme në Shqipëri, humbet! Këngëtares kjo i është bërë e ditur në një emision të njohur televiziv. Këtë herë, me sa duket, Soni është në një fazë tjetër të jetës së saj e nuk po merret shumë me “marketing” në Shqipëri. E impenjuar “fort” me të fejuarin e saj të ri, sicilianin, balerinin Mirko, ajo po kalon disa kohë në shtetin fqinj, thonë njoftimet duke iu referuar komunikimeve me këngëtaren. Por jo rrallë Soni është kritikuar në periodiket... Vazhdo

July 16, 2010  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Soni, e lidhur fort me sicilianin
Tags:

Soni Malaj nis nje jete te re ne Itali
Këngëtarja Soni Malaj dhe balerini Mirko Luccarelli pas mbylljes së natës finale të spektaklit “Dancing with the stars”, kanë lënë Tiranën duke fluturuar drejt Italisë, vendlindja e balerinit. Soni ka pohuar vetë për gazetën “Panorama” se lë kështu Shqipërinë për të nisur një jetë të re në shtetin italian. Ndoshta ky vendim mund t’i japë mundësinë të provojë të tjera rrugë në karrierën e saj si këngëtare. Pas pesë muajsh njohjeje dhe aventurë televizive në “Dancing with the stars”, që... Vazhdo

May 12, 2010  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Soni Malaj nis nje jete te re ne Itali
Tags:

Genta në “Balkan Music Awards”
Nis “lufta” edhe mes këngëtareve shqitarë si; Mariza, Flori, Elvana, Soni dhe Genta, në garën e vitit për BMA. Nëse Eurovizioni është një ëndërr jo e mundur për të gjithë, një “Balkan Music Awards” mund të bëjë realitet punën dhe vullnetin e gjithë artistëve ballkanikë. Për herë të parë në Ballkan organizohet festivali “Balkan Music Awards”, ku çdo vit do të jenë në konkurrim këngët më të mira të shteteve të Ballkanit (11 shtete), videot më të mira për çdo shtet e përsos mjaft... Vazhdo

April 12, 2010  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Genta në “Balkan Music Awards”
Tags: , , , ,

Soni kercimtare, ‘boom’ votash ne internet
Një ndër emisionet që ka sjellë në vëmendje VIP-a të fushave të ndryshme tashmë duke kërcyer. Dhe sigurisht në forume janë dhënë mendime të ndryshme për performimet, duke i shqyrtuar të gjithë në mënyrë specifike. Nga votimet në sondazhet e bëra, Soni Malaj duket se pëlqehet më shumë, kjo për vetë faktin se fansat mendojnë se këngëtarja ka formën e duhur trupore, mënyrën e komportimit me partnerin, dhe seriozitetin që ka në përgatitje pasi puna e saj në spektakël duket. Komplimenta shkojnë... Vazhdo

March 7, 2010  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Soni kercimtare, ‘boom’ votash ne internet
Tags:

Zbulohen disa emra që do të futen te Shtëpia e madhe
“K-Production” në bashkëpunim me “RTV21”, në prill të këtij viti startojnë me një show spektakolar ku personazhe pjesëmarrës janë të gjithë fytyra publike shqiptare nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia dhe Mali i Zi. Oferta për të qenë pjesë e këtij spektakli u është bërë të gjithë VIP-ave përfshirë këtu këngëtarë, humoristë, aktorë, por disa prej tyre nuk kanë dëshiruar të jenë pjesë e lojës, duke i thënë “jo” ofertës. Ne nuk dëshirojmë të citojmë ata që kanë refuzuar ofertat,... Vazhdo

February 23, 2010  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Zbulohen disa emra që do të futen te Shtëpia e madhe
Tags: , , , , , , , ,

Page 1 of 3123