Style

Eli Fara, nga “Qeraxhiu” te kënga cigane – Video
E mbani mend Qeraxhiun? Po po, atë të Grebenesë? E kush nuk e ka dëgjuar të paktën njëherë atë këngë të Eli Farës. Sot, në këtë fundjavë me “Shekullin” do të flasim për këngëtaren që me zërin e saj ka bërë për vetë të rinjtë e para viteve 90’ por edhe të sotmit. Pëlqimi që ka publiku për të nuk ka moshë, ashtu siç edhe vetë Eli Fara. Duket sikur vitet nuk kanë kaluar. Pjesëmarrja e saj në festivalin “Kënga Magjike” do të linte më gojë hapur adhuruesit e muzikës së saj. Eli nuk është... Vazhdo

October 16, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Eli Fara, nga “Qeraxhiu” te kënga cigane – Video
Tags: , , , , , , , ,

Genta Ismajli fryn buzët
Nuk u ka shpëtuar ndërhyrjeve estetike edhe këngëtarja Genta Ismajli. E ftuar në festën e promovimit të dokumentarit të Eliza Dushkut “Shqipëria ime”, Genta ka mahnitur të pranishmit jo vetëm me format ideale të trupit, por edhe me ndryshime të dukshme në look. Siç mësohet nga burime të afërta, Genta ka bërë një ndërhyrje estetike për të fryrë buzët. Efekti është kaq natyral dhe i padukshëm, sa duket sikur Genta ka qenë me këtë look qëkurse është shfaqur për herë të parë në publik. Bluetooth  Vazhdo

October 14, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Genta Ismajli fryn buzët
Tags: , , , , , , , , ,

Anxhela Martini serish nudo
Anxhela Martini vazhdon të argëtojë pa masë fansat e saj të shumtë dhe padyshim po realizon produkte të cilat do ta bëjnë të ecë me siguri përpara në karrierën e saj. Ajo ka ndarë me miqtë foton e re ku shfaqet e zhveshur nudo dhe e shtrirë ndërsa modestësisht mbulon pjesët intime. vipat.info  Vazhdo

October 14, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Anxhela Martini serish nudo
Tags: , , , , , , , , , ,

Dafina Zeqiri biseksuale?!
Është komentuar gjithnjë për lidhjet e saj të shumta me meshkujt, por mesa duket bukuroshes Dafina Zeqiri i pëlqejnë edhe femrat. Ajo ka realizuar disa fotografi së bashku me modelen shqiptare, Emina Cunmulaj, duke marr disa poza mjaft erotike. Të dyja bukuroshet provokojnë në fotot e hedhura në Facebook në faqen e Dafit. Këngëtarja Dafina Zeqiri, është veshur me një smoking trendy, përshtatur ky edhe me modelin e ri të flokëve, ndërsa Cunmulaj tregon anën e saj më femërore. Nuk e dimë nëse këto foto i kanë... Vazhdo

October 14, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Dafina Zeqiri biseksuale?!
Tags: , , , , , , , , , , , , , , ,

Linda Halimi tregon te pasmet
Tashmë ajo nuk fsheh asgjë, edhe kur është fjala për tu reklamuar. Kjo është këngëtarja Linda Halimi e cila kohë më parë vetëm dëgjohej zëri i saj, për shkak se nuk hynte në fëmrat elegante, por ato që kanë probleme me mbipeshën, e tashmë ajo duket të paktën në këtë foto shumë seksi. Linda sapo ka realizuar një set fotografik mjaft “Hot” te fotografi Veton Osmani, ndërsa në këtë foto tregon sensualitetin e saj dhe të pasmet. /Albavipnews/  Vazhdo

October 12, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Linda Halimi tregon te pasmet
Tags: , , , , , , , , ,

Tuna kete here me Genen
Këngëtarja e hitit “I asaj”, Altuna Sejdiu, vazhdon koncertet e saj kudo ku ka shqiptarë. Ne zbuluam këtë foto të realizuar në Evropë, ku këtë herë këngëtarja bionde ka qenë me Genën. Dhe, nëse ju shkon mendja për ndonjë flirt mes tyre, Jo. Të dy artistet kanë qenë të ftuara në një koncert  të madh, organizuar nga “Albanian Night”, dhe mësojmë se shqiptarët dhe fansat e shumtë kanë shijuar zërin e dy këngëtareve shumë “in” të momentit. M. GJ.  Vazhdo

October 12, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Tuna kete here me Genen
Tags: , , , , , , , , , , ,

Blerim Destanin nuk e josh Adelina Tahiri
Nëse bukuroshja Anxhela Martini u lakua si femra më e fokusuar gjatë ditëve të kulturës dhe promovimi i dokumentarit “Dear Albania, mashkulli që ra në sy më tepër ishte aktori Blerim Destani. Si duket, pamja dhe simpatia e tij josh shumë edhe femrat e shou-bizit, por ai nuk e përfill si duket në këtë foto këngëtaren Adelina Tahiri, madje ai e ka mendjen diku tjetër, ndërsa këngëtarja mundohet ta provokojë aktorin simpatik. M.GJ.  Vazhdo

October 11, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Blerim Destanin nuk e josh Adelina Tahiri
Tags: , , , , , , , , , ,

Agnesa Vuthaj, dikur “Miss” tani producente?
Agnesa Vuthaj Association” ka filluar punën për të gje tur vajzën e duhur që do të shfaqë bukurinë kosovare në një nga spektaklet më të rëndësishme të bukurisë në botë. Tashmë është hapur konkursi publik për përzgjedhjen e përfaqësueses së Kosovës në “Miss Earth 2012″ që do të mbahet gjatë muajit nëntor në Manila, Filipine. Interesimi i vajzave nga Kosova për këtë ngjarje, duket të jetë i madh. “Vetëm një orë pas publikimit të konkursit kemi marrë rreth 25 aplikime”, – ka bërë të... Vazhdo

September 24, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Agnesa Vuthaj, dikur “Miss” tani producente?
Tags: , , , , , , , , ,

Nora zbulon pasionin për tenisin
Nora Istrefi në shumë raste etiketohet si këngëtare seksi, si këngëtarja me trupin më të mirë etj., duke mos dëgjuar të thuhet se këngëtarja me një zë të mirë. Ka shumë këngëtare shqiptare, të cilat mund të mos shquhen për zërin apo performancën e tyre, por vëmendjen e fitojnë me pamjen e tyre apo me hiret trupore. Një prej tyre mund të quhet edhe këngëtarja që po flasim. Sidoqoftë, nga fotot e publikuara në “Facebook”, Nora zbulon edhe sekretin e saj për të mbajtur trupin në një formë aq të... Vazhdo

September 24, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Nora zbulon pasionin për tenisin
Tags: , , , , , , , , ,

Shkëndija Mujaj: Askënd nuk e shohë konkurrente!
Këngëtarja shqiptare e cila jeton në Zvicër, Shkëndije Mujaj nuk ndihet e konkurruar nga ndonjë vajzë shqiptare. Ajo ka shkruar në profilin e saj në rrjetin social Facebook kështu: “Askënd nuk e shohë si konkurrente!!!!!”. Në komunikimin tjetër me fansat e saj, Mujaj ka bërë edhe një pyetje interesante por edhe ka dhënë përgjigjet për të. “Pyetja e parë e një mashkulli shqiptar tipik: Sa frajera i ke pas? hehehehheehh përgjigja e një femre shqiptare tipike: ti je i dyti; hahhahahahaahhaah why?????”, ka... Vazhdo

September 14, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Shkëndija Mujaj: Askënd nuk e shohë konkurrente!
Tags: , , , , , , , , , ,

Page 4 of 8« First...23456...Last »