Style

Ku eshte Genta Ismajli?
Keni pyetur gjatë këtyre ditëve se ku është këngëtarja Genta Ismajli? Ja ku ne zbulojmë që ajo ka ikur në Amerikë për disa ditë pushimi, pas koncerteve që ajo kishte në këtë sezon veror. Dihet se ajo ka edhe familjen në Amerikë dhe do të qëndrojë pak me ta, ndërsa kohët e fundit mamaja e saj i ka qëndruar afër Gentës. Por artistja atraktive nuk harron që të hyjë në facebook dhe twitter për të përshëndetur fansat e saj, madje duke postuar edhe disa nga hitet e saj të viteve të kaluara si me nostalgji. Se... Vazhdo

September 8, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Ku eshte Genta Ismajli?
Tags: , , , , , , , , , ,

Nora dhe Roberti anulojn dasmën
Ishte parashikuar që dasma e tyre të mbahej këtë fillim vjeshte, pra në shtator, por këngëtarja Nora Istrefi, ndërsa ka qenë këtë numër personazhi i kopertinës së njërës prej revistave më të njohura në Kosovë, ka deklaruar se ceremonia e saj martesore është anuluar. Të paktën për këtë vit. Angazhimet e shumta të Norës dhe Robertit, kanë bërë që ata të dy të mbeten pa martuar… Megjithatë, siç ka rrëfyer këngëtarja, martesa nuk pritet të bëjë ndonjë ndryshim rrënjësor në jetën e tyre, sepse... Vazhdo

September 8, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Nora dhe Roberti anulojn dasmën
Tags: , , , , , , , , , , ,

Rita Ora me 8 shtator ne Prishtine – Video
Si duket ylli shqiptaro-britanik do ta përshpejtojë ardhjen e saj të parë pas famës në Kosovë. Mësuam se Rita Ora do të vijë të shtunën e 8 shtatorit në Prishtinë, për të xhiruar një pjesë të klipit të saj më të ri. Me këtë këngë do tu tregojë botës edhe origjinën e saj dhe vendlindjen e saj të vërtetë. Ndërsa me të marrë vesh këtë fansat janë të entuziazmuar për ta pritur yllin e tyre në Kosovë. M.GJ. Vipat.info  Vazhdo

September 2, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Rita Ora me 8 shtator ne Prishtine – Video
Tags: , , , , , , , ,

Argjentina Ramosaj fryn buzët
Argjentina Ramosaj përveçse një vajzë e talentuar këngët e së cilës janë kthyer në hite, pëlqehet nga publiku edhe për pamjen e saj, duke qenë vajzë e bukur. Por me sa duket këngëtarja nuk ka qenë krejtësisht e qetë me pamjen dhe ka ndjerë nevojën për të ndryshuar. Ajo ka bërë një ndërhyrje në buzë dhe i ka fryrë ato, duke kështu pjesë e listës së gjatë të këngëtareve tona që kanë kryer ndërhyrje në pjesë të ndryshme të trupit. Duhet thënë se vendimi i saj nuk është pritur mjaft mirë…... Vazhdo

September 2, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Argjentina Ramosaj fryn buzët
Tags: , , , , , , , , ,

Genta Ismaili show, shfaqet pa të brendshme
Genta Ismaili kete her ka tentuar te kopjoje vipat e huaj ajo gjate ndarjeve te cmimeve te Video Festit Muzikor 2012eshte shfaqur me nje fustan te gjate te bardhe me nje qarje shume te madhe saqe dukej qe ajo nuk kishte veshur  mbathje ndoshta per te kopjuar pak   prezantuesen  e Sanremos Belen Rodriguez por me nje ndryshim te vogel ajo nuk kishte te tatuazhuar nje flutur  Kaq mjaftoi që e gjithë bota të fliste ër fluturën e saj që e kishte të vendosur pranë vendit intim dhe u hap një valë diskutimesh nëse Belen kishte... Vazhdo

June 8, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Genta Ismaili show, shfaqet pa të brendshme
Tags: , , , , , , , , , ,

Leonora Jakupi benë publicitet per Devolli Princ Kafe në Ulqin – Video
Devolli Princ Caffe  ka lancuar kampanjën më të re në muajin Maj. Kampanja përbëhet prej reklamës së realizuar nga Lezja  dhe Leonora Jakupi e cila është ftyra e re e brendit Devolli Princ Caffe turke.Koncepti i reklames i përshtatet stilit te viteve 50, ndërsa inspirimi i reklames ka ardhur nga kalaja e Ulqinit ku edhe është bërë xhirimi i reklmaes.Reklama televizive është mirëpritur nga të gjithë qytetarët në kosovë dhe më gjere. Këngëtarja e cila sapo ka realizuar një spot në Ulqin për një kompani kafeje... Vazhdo

May 29, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Leonora Jakupi benë publicitet per Devolli Princ Kafe në Ulqin – Video
Tags: , , , , , , , , , , , , ,

Argjentina Ramosaj: Mos me pyesni me per ndarjen, thjesht mbaroi
Edhe pse e re ne tregun muzikor, shume e konsiderojne nje kengetare hitesh. “Si shiu”, eshte i fundit ne radhe. Perpara tij kenge te tilla si: “Shpirt i mbytur”, “Jeta vazhdon” apo “Perfekt” kane zene vendet e para ne toplistat muzikore. Argjentina Ramosaj, konkurrente per here te pare ne “Top Fest 9”, do te vije sot ne nje rrefim mjaft interesant per faqet e “Bluetooth”. Simpatikja e skenes shqiptare do te ndaje me ne emocionet e ketyre diteve. Eshte vetem nje hap larg finales, por Argjentina s’di te na tregoje... Vazhdo

May 23, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Argjentina Ramosaj: Mos me pyesni me per ndarjen, thjesht mbaroi
Tags: , , , , , , , , ,

Hana Cakuli – Beqaresha e Ulqinit
Nga Ardian Jasiqi Këngëtarja, tani edhe prezantuesja Hana Cakuli, në një bisedë për Express ka thënë se pos emisionit të saj “Kubi Kuzinë”, është duke u përgatitur edhe për këngë të reja. Ajo po ashtu ka treguar se vazhdon të jetë “beqare” dhe nuk do të marrë pjesë nëpër festivale. E njohur për disa hite në Kosovë dhe në Shqipëri, këngëtarja dhe prezantuesja Hana Cakuli në një bisedë për Express ka paralajmëruar se gjatë këtij viti, pos prezantimit të emisionit “Kubi Kuzinë”, do të... Vazhdo
Dafina Zeqiri provokon me lukun e ri
Këngëtarja Dafina Zeqiri, ka postuar në profilin e saj në saj në Facebook, një set fotografik, ku duket shumë sensuale dhe seksi. Duffy ka ndryshuar përsëri lukun e saj, duke theksuar më tepër dy ngjyrat në flokët e saj. Ajo që vihet re është edhe modeli i theksuar “Bob” i flokëve, që ajo ka bërë.   #gallery-3 { margin: auto; } #gallery-3 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-3 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-3... Vazhdo

April 24, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Dafina Zeqiri provokon me lukun e ri
Tags: , , , , , , , , ,

Vajzat shqiptare nën dritat e Hollivudit
Në këtë listë të vajzave shqiptare kemi përshirë disa prej tyre, të cilat aktualisht po lakohen në të gjithë botën. Emrat e tyre dhe prejardhja shqiptare po zënë faqet e tabloideve të huaja. Janë të shumta vajzat shqiptare që me talentin e tyre kanë mundur të trokasin në dyert e famës përtej Atlantikut. Shumë prej tyre e kanë nisur nga Shqipëria, e disa të tjera fati ka bërë që ta nisin larg prej këtu karrierën e tyre. Sot ne mund të krenohemi me to, me faktin që ato po e ngrenë lart emrin e Shqipërisë,... Vazhdo

Page 5 of 8« First...34567...Last »