thashetheme big brother albania

Big Brother Albania 2: Mimoza Krasniqi Eliminohet
Big Brother ka kominikuar se publiku ka vendosur qe (me ..% te votave nga televotimi i dyte) banori qe duhet te le menjehere shtepine, duke humbur perfundimisht mundesine per te fituar 70,000 euro eshte Mimoza Krasniqi!  Vazhdo
Big Brother Albania 2, Intervista, Junida Kule (Juna)
Juna, a ishte “Big Brother” siç e prisnit? Padyshim që ishte siç e prisja. Një përballje karakteresh, situatash dhe mentalitetesh, ku elementi telenovelë, edhe po nuk të nxori fitues, të garanton arritjen deri në finale. E vlerësuat si një përvojë që do të donit ta riprovonit? E vlerësova si një përvojë që do t’jua rekomandoja të gjithëve. Unë e provova. Unë hyra aty për të pasuruar përvojën time jetësore me aspekte nga realiteti i vendit tim, pasi ndieja mungesë informacioni në këtë drejtim.... Vazhdo
Big Brother Albania 2, Dita 90, Permbledhje
Big Brother Albania 2, Dita 90, Permbledhje RESUME DITA 90 PJESA 1 http://www.dailymotion.com/video/x985a9 PJESA 2 http://www.dailymotion.com/video/x985dv  Vazhdo
VIDEO – Adelajda dhe Bjordi: Sex ?!?!?
Adelajda dhe Bjordi: Sex 8 Maj 2009, Në ora 04:50 VIDEO :  Vazhdo
Big Brother Albania 2, Dita 89, Permbledhje
Big Brother Albania 2, Dita 89, Permbledhje PJESA 1 http://www.dailymotion.com/video/x97t4q PJESA 2 http://www.dailymotion.com/video/x97t7d  Vazhdo
Big Brother Albania 2 – Dita 88 – Permbledhje
Big Brother Albania 2 – Dita 88 – Permbledhje  Vazhdo
Big Brother Albania 2, Dita 87, Permbledhje
Big Brother Albania 2, Dita 87, Permbledhje Pjesa 1 http://www.dailymotion.com/video/x9722m Pjesa 2 http://www.dailymotion.com/video/x9726j  Vazhdo
Anjeza dhe Moza : Përshtypjet e natës së parë
04/05/09 02:07 “Kur hyra në shtëpi, natën e parë, nuk përjetova asnjë emocion”- shprehet Moza duke kujtuar me të tjerët përshtypjet e natës së parë. Adi kujton se ajo ishte shumë e hutur dhe këtë gjë e mban mend mirë, madje shton se ajo ka hyrë bashkë me Liritën. Sipas Mozës, ky fakt ka ndikuar që ajo të mos kishte emocione, por vec të vështronte ambientin dhe bukurinë e asaj mbrëmjeje. Adi insiston se kur nuk e ke përjetuar më parë dicka, ndjen emocione sidomos kur shikon edhe një skenë, një shtëpi... Vazhdo

May 5, 2009  :: Big Brother 2 Albania - Thashetheme :: Comments Off on Anjeza dhe Moza : Përshtypjet e natës së parë
Tags: , , , , ,

Mimoza dhe Anjeza : Nominimet i ngelen lojës
04/05/09 00:12 Vajzat bisedojnë se cfarë do të bëjnë kur të mbarojë kjo eksperiencë e tyre. Anjeza i thotë Mozës se ajo ka shumë nga banorët në Tiranë dhe mund të takohet me ta e të kalojnë një pjesë të kohës. Sipas saj, Moza është sjellë shumë mirë me të gjithë dhe nuk ka patur me asnjë banor ndonjë përplasje apo zënkë dhe kjo do të ndikojë që ajo t’i ruajë marrëdhëniet me të gjithë. Moza mendon se me Aidën, edhe pse kishte shumë shoqëri, jashtë mund të mos jetë më e tillë sepse mendon... Vazhdo
Adelajda : Ngacmime mbi lidhjet
03/05/09 13:00 Ashtu të mbledhur në sallon fillojnë ngacmimet mbi lidhjet. Adela tregon në një farë mënyre xhelozinë e saj ndaj Bjordit. Ajo thotë se nuk do ti vinte aspak mirë nëse do te merrte vesh ndonjë lidhje të Bjordit jashtë. Anjeza, Moza dhe Adi e ngacmojnë duke i thenë se tashmë fotografia e Bjordit mund të jetë nëpër muret e gjimnazisteve. Për Adin Adela me Bjordin e kanë treguar që duhen. Adela thotë që për ta humbur një njeri është kollaj, por për ta mbajtur gjithmonë me vehte është e vështirë,... Vazhdo

Page 4 of 83« First...23456...102030...Last »