thashetheme

Silva Gunbardhi bëhet milionere me klikimet në Youtube
Për dy muaj, kënga “Të ka lali shpirt” mbledh mbi 11 milionë klikime,  si  kënga shqiptare më e klikuar e të gjitha kohërave. Të fitosh miliona me një këngë dhe të të ndryshojë jeta totalisht. Kjo i ka  ndodhur Silva Gunbardhit me këngën “Të ka lali shpirt”, në duetin e saj të  shumëpërfolur me Mandin e Nishtullës. Është kënga që, pavarësisht komenteve të  ndryshme, dihet se ka thyer rekordin me 11 milionë klikime brenda një periudhe  prej 2 muajsh në youtube. Sipas të dhënave zyrtare të... Vazhdo

March 25, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Silva Gunbardhi bëhet milionere me klikimet në Youtube
Tags: , , , , , , , ,

Tuna si gjithmon seksi
Këngëtarja Shkupjane Altuna Sejdiu e veshur me një fustan të hapur duket si gjithmon seksi, Tuna ka marrë pjesë në ndarje cmimesh në Shkup, si një femije që lindi me të meta! Kështu ka shkruar këngëtarja në diciturën shoqëruese të kësaj fotoje të hedhur në isntalagram. Vipat.info  Vazhdo

March 16, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Tuna si gjithmon seksi
Tags: , , , , , , , , ,

Sabri Fejzullahu paralajmëron një verë të nxehtë
I shumëkërkuari Sabri Fejzullahu nuk ka të ndalur me projektet e tij të njëpasnjëshme, ai na bën të ditur se aktualisht është duke punuar në albumin e tij të ri, i cili pritet të dalë në muajin qershor. “Albumi do t’i përmbajë 10 këngë, ku 6 prej tyre janë të përfunduara. Jam duke punuar mjaft shumë në këtë album dhe besoj se do t’u sjellë një verë të nxehtë me këngët që jemi duke i realizuar”, ka thënë ai për “Zëri”. Në këtë album Sabriu do të paraqitet edhe me një duet të ri me... Vazhdo

March 16, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Sabri Fejzullahu paralajmëron një verë të nxehtë
Tags: , , , , , , , , , ,

Voto per Armend Milla TOP FEST 10
Votoni per Armend Milla – I perhumbue TOP FEST 10 – Java e Dyte – TOP 20 Armend Milla,i riu nga Ulqini konkuroj dje  ne Top Fest 10. Kenga “I perhumbur” e kompozuar nga Gramoz Kozeli me tekst te Gramoz Kozelit dhe me orkestrim te Eduart Hallullit vjen nga nje interpretim fantastik nga Armendi ne javen e trete te top festit duke u percjellur me duartrokitje te forta nga ana e publikut. Nje balade per te cilen Armendi thote se eshte e ndjere dhe shpreson ti pelqeje mbare publikut shqiptar e sidomos bashkeqytetareve... Vazhdo

February 21, 2013  :: Lajmet / Vijesti, Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Voto per Armend Milla TOP FEST 10
Tags: , , , , , , , , , , , , , ,

Tuna fle e zhveshur ne hotel – Video
Me çfarë rrobash fle Një nga këngëtaret më atraktive shqiptare dhe shumë e përfolur kohëve të fundit, Altuna Sejdiu, ka pranuar pas shumë viteve të jetë në programin e Arjan Çanit. Por, Tuna ka qenë e përgatitur edhe për pyetje të tipit se me çfarë rrobash fle kur ajo është në hotel në Tiranë. Dhe, si duket, e ka dhënë një përgjigje ashtu siç e ka dashur edhe moderatori. Ajo ka thënë se fle zhveshur. Ndërsa, këngëtarja e cila kohëve të fundit është shumë e pranishme në Tiranë, ka thënë se... Vazhdo

February 21, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Tuna fle e zhveshur ne hotel – Video
Tags: , , , , , , , , ,

Luana Vjollca i ka fryrë buzët?
Prezantuesja e njohur e ekranit, Luana Vjollca ka hedhur poshtë të gjitha thashethemet për ndërhyrje në buzët e saj. Përballë këtyre thashetheme, ajo ka vendosur të reagojë, duke postuar një foto në Instagram, me buzë të palyera, pasi sipas saj, kështu kuptohet nëse janë bërë apo jo. “Çudia e rradhës: Paskam bërë buzët! Është qesharake sepse është lehtë e verifikueshme por po i kushtoj pak kohë me një foto pa buzëkuq, vendosja e të cilit në foto të tjera mi ka dërguar më të trasha. Nuk kam paragjykime... Vazhdo

February 21, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Luana Vjollca i ka fryrë buzët?
Tags: , , , , , , , , ,

Rita Ora tregon fundshpinën, por merr kritika – Video
Këngëtarja me origjinë shqiptare ishte nga më të fotografuarat në tapetin e kuq për natën më të madhe të muzikës britanike. 22- vjeçarja doli përpara kamerave, ndërsa merrte pjesë në Brit Awards, ku edhe garon për një çmim. Fustani i saj ishte dizenjuar nga Ulyana Sergeenko, por edhe pse tregonte fundshpinën, Rita mori kritika nga mediat, që thanë se fustani ishte pa shije. Gazeta Tema  Vazhdo

February 21, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Rita Ora tregon fundshpinën, por merr kritika – Video
Tags: , , , , , , , , ,

NOIZY: Kam bërë seks me Tunën dhe Adelinën, janë të egra në shtrat…
A është kjo nga intervistat më të forta që keni lexuar ndonjëherë? Absolutisht po! Noizy, reperi më i përfolur shqiptar, rrëfen në këtë intervistë për “Bluetooth”, jetën e tij seksuale dhe jo vetëm… Pasuria dhe muzika, janë dy stacionet e tjera ku jemi ndalur. Po për të mos u zgjatur, ju ftojmë të lexoni intervistën e mëposhtme, që do t’ju lërë pa frymë. Sa kohë ke pa bërë seks, se më dukesh me nerva? Kam gati 1 orë, po kështu dukem në përgjithësi, nuk më ndryshon seksi. Atëherë, pse... Vazhdo
Adriani dhe Florian Beqiri në përgaditje të Ngjyra e kuqe 2
Kënga ”Ngjyra e kuqe”, që shënoi një ndër sukseset më të mëdha në karrierën e këngëtarit Adrian Gaxha dhe ndryshoi jetën e Florian Beqirit, do të rikthehet me pjesën e dytë, njofton “Indeksonline”. Kështu është konfirmuar nëpërmjet faqes zyrtare të Adrian Gaxhës, në rrjetin social Facebook: “Adriani dhe Florian Beqiri në përgaditje të Ngjyra e kuqe 2″. Bashkëpunimi mes Gaxhës dhe vogëlushit nga Shkupi, ka vazhduar intensivisht pas festivalit “Kënga Magjike”. Floriani, tashmë është nën... Vazhdo
Tuna rrëmben ish të dashurin e Dafina Zeqirit
Në një fotografi të publikuar nga një mik i saj, shihet këngëtarja Tuna nën shoqëri të ish të dashurit të Dafina Zeqirit, e cili është Krenar Çoçaj. Të tre, shihen duke u argëtuar në një klub nate ndërkaq, nuk është e qartë përse Krenari ndodhet në mesin e Tunës. Tuna, njihet si një femër mjaftë kontraverse e cila parapëlqen të terheq vëmendje në mënyra të ndryshme. Pak ditë në parë, ajo thumboi reperët kosovarë duke i akuzuar se po huazojnë kolona zanore nga filma turqisht gjë që u duk të ishte... Vazhdo

February 4, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Tuna rrëmben ish të dashurin e Dafina Zeqirit
Tags: , , , , , , , , , , ,

Page 1 of 10212345...102030...Last »