Tingulli 3nt” e “Skillz”

Tingulli 3nt “pushton” Lazaratin
Dy grupet e njohura “Tingulli 3nt” e “Skillz”, po planifikojnë që për festat e fundvitit të sjellin videoklipin e shumë pritur të këngës “High”. Videoklipi ka filluar xhirimet qysh në verë, por përshkak të angazhimeve nuk kanë pasur mundësi që ta lancojnë më përpara.”High” është xhiruar në Lazarat dhe në Tiranë nga “Max Production”. Beati i “High” u bë nga Zapp & Chriss ndërsa incizimi i këngës nga kompozitori Enis Presheva. “High” ishte hit i verës që shkoi dhe arriti që edhe... Vazhdo

December 31, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Tingulli 3nt “pushton” Lazaratin
Tags: