Tingulli 3nt”

Getoari: Jam shumë i dhënë pas seksit
Një reper, që nuk rezervohet të flasë. Pa hezituar, tregon se është shumë i dhënë pas seksit dhe se nuk e kujton puthjen e parë. Getoar Selimi pohon se martesa është në planet e tij të afërta dhe se ndihet i gatshëm për këtë hap. Flet hapur dhe zbulon preferencat e tij në një intervistë 60-sekondëshe dhënë për një televizion të Kosovës. Kur ishe i vogël, kujt kishe dëshirë t’i ngjaje? Tarzanit. Cila rrymë muzikore të shkakton alergji? Muzika e keqe. Për çfarë ke nevojë në këto momente? Për ujë. Në... Vazhdo

December 25, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Getoari: Jam shumë i dhënë pas seksit
Tags: ,

Tingulli 3nt publikon albumin e ri
Rep grupi Tingulli 3nt këto ditë ka lançuar albumin më të ri të titulluar “Ma i madhi n’ven” që përmban 13 këngë, disa prej të cilave tashmë hite të njohura si dueti me Ermal Fejzullahun dhe Flori Mumajesin. Risi në këtë projekt përveç këngëve të reja është dhe dueti me Tuna Sejdiun “E dite, se dite” që tashmë është bërë një hit i vërtetë së bashku me këngën “Ma i madhi n’vend” që i paraprinë albumit. Promovimi i këtij projekti tashmë ka filluar dhe rep grupi ka prenotuar datat e... Vazhdo

December 19, 2010  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Tingulli 3nt publikon albumin e ri
Tags: , , , , , , , , ,

Kujt i thotë Tuna – kallëzom ku arrite
Është lansuar më në fund albumi më i ri i grupit Ting 3-nt me titull “Kallzon ku po t-dhemb”. E vecnatë e këtij albumi janë edhe bashkëpunimet e shumta me këngëtarë të ndryshëm, ku ne na ra në sy bashkëpunim sërisht me Tunën Këngëtarja Altuna Sejdiu ia nis këngës duke thënë “kallzom ku arrite” në një kombinim interesant me djemtë e Ting 3-NT. Nuk e dimë nësë ky bashkëpunim do të ketë edhe një videoklip, por edhe nëse do të ketë nuk e besojmë sipas vlerësimit tonë se mund të jetë më e... Vazhdo

December 17, 2010  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Kujt i thotë Tuna – kallëzom ku arrite
Tags: , , , , , , , ,

Genta: Shpërthen Skenën! Puthet me një femër
Këngëtarja Genta Ismajli, ka ndezur atmosferën në disko “Rinora 4”. Në këtë koncertë ajo shoqërohej nga “Tingulli 3nt” dhe “Skills”, grup i cili sipas burimeve te një gazeteje Kosovare nuk është i kenaqur me proceduren e votimit dhe perzgjedhjen ne “Kengen Magjike”. Genta shihet në një foto e gjitha e dhënë pas mikrofonit të cilin e do shumë. Atë natë Genta mori edhe një puthje, po jo nga ndonjë mashkull, por prap nga një femër. Gjë që mund te jetë pak me spec për... Vazhdo