Top Channel

SOS: Apeli i Arditit, Dua te jetoj
Ardit Bala, nuk ka mbushur ende 4 vjec dhe prej 4 muajsh i eshte shfaqur nje semundje e rende ne gjak cka e ben jeten e tij te varur nga te tjeret. Arditi ka nje grup gjaku te veshtire, B negativ dhe vetem personat qe me kete grup gjaku mund ta ndihmojne. Babai i tij, Flamur Bala, shprehet shume i shqetesuar per shendetin e te birit, gjendja e te cilit muajin e fundit eshte renduar shume. Mjeket thone se femija ka nje cregullim te palces kurrizore qe nuk i prodhon sic duhet elementet e saj, ndersa shkaku per semundjen mbetet i panjohur. Vetem... Vazhdo
Arbana: Vajzat në Kosovë vishen më mirë se ato në Shqipëri
Prezantuesja e njohur shqiptare, Arbana Osmani, mendon se vajzat në Kosovë dinë të vishem dhe t’i përshtaten momentit shumë më mirë se vajzat në Shqipëri. Këto fjalë Arbana i tha derisa ishte mysafire në emision e Top Channel, “Deja Vu”, duke komentuar një foto të një butiku, ku në plan të parë ishin veshjet e brendshme. Arbana tha se vajzat në Tiranë nuk arrijnë të kuptojnë mirë se si duhet të vishen në momente të caktuara, duke mos dalluar veshjen në shkollë, me atë në një intervistë punësimi... Vazhdo

November 17, 2008  :: Zbavitje / Zabava :: Komente (1)
Tags: ,

Page 7 of 7« First...34567