TOPModel

Zëri i Dinos tërhoqi vëmendjen e Alma Bektashit
Dino Zhygjeli eshtë njëri nga pesë të përzgjedhurit e Alma Bektashit që do ta përfaqësojnë në “Netët live”. Të gjithë kanë një pasion të madh për muzikën dhe një sfidë me veten. Fitorja është e dëshiruar nga të gjithë, por deri atëherë, ata duan të tregojnë se janë këngëtarë në skenë. Në emisionin  Voice of Albania  para ca ditësh u bë e ditur se Aleksandri, Matej, Jozefina, Dino, Mjellma, Keleri, Venera dhe Lindi jane gjysmefinalistet e Voice of Albania 2! Për Dinon, pjesëmarrja në “The... Vazhdo

January 14, 2013  :: Lajmet / Vijesti, Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Zëri i Dinos tërhoqi vëmendjen e Alma Bektashit
Tags: , , , , , , , , , , , , , ,

Martina Ivezaj pozon nudo
Mund të konsiderohet si një nga vajzat më të bukura në Gjermani, pasi përfaqësoi vendin në spektaklin më të madh të bukurisë në botë, ”Miss World”. Martina Ivezaj, vajza me origjinë shqiptare, por që është e lindur dhe e rritur në Gjermani, vazhdon karrierën e saj si modele, duke realizuar fushata për kompani të ndryshme atje. I gjithë ky sukses asaj i ka ardhur pikërisht pas kthimit nga Kina, ku përfaqësoi shtetin gjerman në spektaklin e bukurisë ”Miss Bota”. Ndonëse nuk fitoi ndonjë çmim të rëndësishëm... Vazhdo
Afërdita Dreshaj: Koha para dhe pas babait tim
Kujtimet më të bukura i përkasin kohës kur babai i saj ishte akoma në këtë jetë. Ato më të hidhurat, pasi ai nuk jetonte më. Ndaj tani gjithçka duket se e ndan me të ëmën, që është dhe i vetmi ditar i gjithë sekreteve të saj. Disa prej të cilave, Afërdita Dreshaj i rrëfen në këtë pyetësor… ku edhe Shpati ka sigurisht vendin e tij. Cili është mëngjesi yt rutinë? Zgjohem dhe gjëja e parë që bëj marr telefonin, shoh mesazhet dhe thirrjet e humbura, shoh e-mailin, iu përgjigjem gjërave urgjente …pastaj... Vazhdo

December 4, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Afërdita Dreshaj: Koha para dhe pas babait tim
Tags: , , , , , , , , , ,

Anxhela Martini serish nudo
Anxhela Martini vazhdon të argëtojë pa masë fansat e saj të shumtë dhe padyshim po realizon produkte të cilat do ta bëjnë të ecë me siguri përpara në karrierën e saj. Ajo ka ndarë me miqtë foton e re ku shfaqet e zhveshur nudo dhe e shtrirë ndërsa modestësisht mbulon pjesët intime. vipat.info  Vazhdo

October 14, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Anxhela Martini serish nudo
Tags: , , , , , , , , , ,

Dafina Zeqiri biseksuale?!
Është komentuar gjithnjë për lidhjet e saj të shumta me meshkujt, por mesa duket bukuroshes Dafina Zeqiri i pëlqejnë edhe femrat. Ajo ka realizuar disa fotografi së bashku me modelen shqiptare, Emina Cunmulaj, duke marr disa poza mjaft erotike. Të dyja bukuroshet provokojnë në fotot e hedhura në Facebook në faqen e Dafit. Këngëtarja Dafina Zeqiri, është veshur me një smoking trendy, përshtatur ky edhe me modelin e ri të flokëve, ndërsa Cunmulaj tregon anën e saj më femërore. Nuk e dimë nëse këto foto i kanë... Vazhdo

October 14, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Dafina Zeqiri biseksuale?!
Tags: , , , , , , , , , , , , , , ,

Agnesa Vuthaj, dikur “Miss” tani producente?
Agnesa Vuthaj Association” ka filluar punën për të gje tur vajzën e duhur që do të shfaqë bukurinë kosovare në një nga spektaklet më të rëndësishme të bukurisë në botë. Tashmë është hapur konkursi publik për përzgjedhjen e përfaqësueses së Kosovës në “Miss Earth 2012″ që do të mbahet gjatë muajit nëntor në Manila, Filipine. Interesimi i vajzave nga Kosova për këtë ngjarje, duket të jetë i madh. “Vetëm një orë pas publikimit të konkursit kemi marrë rreth 25 aplikime”, – ka bërë të... Vazhdo

September 24, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Agnesa Vuthaj, dikur “Miss” tani producente?
Tags: , , , , , , , , ,

Shkëndija Mujaj: Askënd nuk e shohë konkurrente!
Këngëtarja shqiptare e cila jeton në Zvicër, Shkëndije Mujaj nuk ndihet e konkurruar nga ndonjë vajzë shqiptare. Ajo ka shkruar në profilin e saj në rrjetin social Facebook kështu: “Askënd nuk e shohë si konkurrente!!!!!”. Në komunikimin tjetër me fansat e saj, Mujaj ka bërë edhe një pyetje interesante por edhe ka dhënë përgjigjet për të. “Pyetja e parë e një mashkulli shqiptar tipik: Sa frajera i ke pas? hehehehheehh përgjigja e një femre shqiptare tipike: ti je i dyti; hahhahahahaahhaah why?????”, ka... Vazhdo

September 14, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Shkëndija Mujaj: Askënd nuk e shohë konkurrente!
Tags: , , , , , , , , , ,

Vajzat shqiptare nën dritat e Hollivudit
Në këtë listë të vajzave shqiptare kemi përshirë disa prej tyre, të cilat aktualisht po lakohen në të gjithë botën. Emrat e tyre dhe prejardhja shqiptare po zënë faqet e tabloideve të huaja. Janë të shumta vajzat shqiptare që me talentin e tyre kanë mundur të trokasin në dyert e famës përtej Atlantikut. Shumë prej tyre e kanë nisur nga Shqipëria, e disa të tjera fati ka bërë që ta nisin larg prej këtu karrierën e tyre. Sot ne mund të krenohemi me to, me faktin që ato po e ngrenë lart emrin e Shqipërisë,... Vazhdo
Shkendija thotë se i ka ‎100 % origjinale, “Falë të madhit Zot”
Edhe pse kohë të gjatë nuk kemi dëgjuar ndonjë këngë të re, madje as nuk e kemi parë kohë të gjatë ndonjë klip nga këngëtarja Shkendije Mujaj, ajo po tregon diçka tjetër të veçantë që ka. Është fjala për të pasmet e saj, të cilat thotë se i ka 100 % origjinale. Ajo ndihet mirë për faktin që të pasmet e saj janë në formë, madje derisa në rrjetin social Facebook, bëhej një votim për të pasmet e këngëtareve, ajo kërkonte nga fansat që të pëlqeheshin të sajat dhe kjo e pati renditur në vendin... Vazhdo

March 22, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Shkendija thotë se i ka ‎100 % origjinale, “Falë të madhit Zot”
Tags: , , , , , , , , ,

Agnesa Vuthaj: Seks për herë të fundit? Nuk e mbaj mend
Agnesa Vuthaj nuk ka të dashur.  Këtë e ka thënë vetë bukuroshja, teksa për çudinë e të gjithëve ka pohuar edhe një fakt tjetër, që nuk e mban mend kur ka kryer për herë të fundit marrëdhënie seksuale. Ajo tek meshkujt vlerëson shumë sinqeritetin, ndërsa nuk ka frikë nga askush. Preferon ngjyrën e kuqe dhe e vogël ka dashur t’i ngjajë së ëmës. Hera e fundit që keni qeshur me shpirt? Sot. Cilat gabime toleroni? Ato që janë të tolerueshme. Tipari kryesor i karakterit tuaj? Sinqeriteti. Cilin virtyt vlerësoni... Vazhdo

March 4, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Agnesa Vuthaj: Seks për herë të fundit? Nuk e mbaj mend
Tags: , , , , , , , , ,

Page 1 of 212