TOPModel

Rihanna ‘rrezikohet’ nga Rita Ora!
Këngëtarja shqiptare e vendosur në Amerikë, Rita Ora e cila është duke bërë muzikë nën markën e e Jay-Z, duket se çdo herë e më shumë po i hy në zemër ‘mbikqyrësit’ të saj. Ndërsa , me Rihanna-n po ndodh e kundërta, këngëtarja me ngjyrë së fundi ka nxehur shumë mentorin e saj. Jay-Z ka kritikuar Rihanna-n, sepse ajo dëshiron të rikthehet tek ish i dashuri i saj Chris Brown, i cili është akuzuar për dhunë fizike ndaj këngëtares. “Nuk e kuptoj se si Chris e ka goditur atë dhe nuk dua më të kem të... Vazhdo

February 27, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Rihanna ‘rrezikohet’ nga Rita Ora!
Tags: , , , , , , , , , ,

Zajmina Vasjari ngaterron diskon me plazhin
Në fundjavën që kemi lënë pas ajo ka qenë e ftuar në një klub të Prizrenit. Fjala është për këngëtaren seksi Zajmina Vasjari, uroj që nuk jeni lodhur me epitetin që gjithmonë e lakojmë sa herë bie fjala për këtë këngëtare. Pasi vetë këto foto që shihni, tregon bukuroshen të veshur me bady, sikur të ketë ngatërruar veshjen, ose vendin. Mos vallë Zajmina është nisur për në plazh, dhe ka harruar se vendi ku po shkon për të kënduar është kjo disko në Prizren. Mësuam gjithashtu se të gjithë djemtë... Vazhdo

February 27, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Zajmina Vasjari ngaterron diskon me plazhin
Tags: , , , , , , , , ,

Diellza Kolgeci kombinon reçipetat me vathët!
Bukuroshja kosovare Diellza Kolgeci nuk shquhet vetëm për pamjen e saj, por shpesh edhe look- un. Pjesëmarrja në spektaklin “E diell” në rolin e prezantueses e bëri Diellzën akoma më të njohur për publikun e Shqipërisë, ndërkohë që në Kosovë ajo është një nga femrat më të pëlqyera. Së fundmi vajza ka festuar edhe ditëlindjen. Gjithsesi fotoja që kemi në dorë nuk është nga festa e ditëlindjes, por nga një festë e organizuar në Kosovë për Vitin e Ri. Ajo që na ra në sy ishin reçipetat e Diellzës... Vazhdo

January 28, 2012  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Diellza Kolgeci kombinon reçipetat me vathët!
Tags: , , , , , , , , ,

Adelina realizon klipin e “Bëhu burrë”
Foto: ARTAN KORENICA Adelina Emini ka realizuar projektin e saj më të ri muzikor – ajo sapo ka lansuar klipin e këngës “Bëhu burrë”. “Bëhu burrë” është baladë e punuar nga producenti Genc Prelvukaj, ndërsa videoklipi është realizuar nga produksioni “Pulla”. Këngëtarja kosovare më herët kishte realizuar edhe një projekt tjetër me Genc Prelvukaj, duetin e titulluar “Tipsy”. Më poshtë mund ta dëgjoni këngës “Bëhu burrë” të shoqëruar me klip. AlbNews  Vazhdo

December 26, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Adelina realizon klipin e “Bëhu burrë”
Tags: , , , , , , , , ,

Dafina dhe Elvana i shpallin luftë njëra-tjetrës për milionat e koncerteve
Lufta për ekskluzivitet në tregun muzikor, si dhe rivaliteti i egër mes artistëve është ajo pjesë që publiku nuk ka mundësinë ta shohë, pasi gjithçka ndodh në prapaskenë. Duket se këngëtaret e suksesshme nuk janë aq të lumtura sa duken, sidomos kur vjen puna për konkurrencë dhe për milionat e parave të koncerteve që mund t’ua rrëmbejë tjetra. Dueli më i fundit i këngëtareve, që duan me çdo kusht të rrëzojnë njëra-tjetrën, është ai mes Elvana Gjatës dhe Dafina Zeqirit. “Lufta” e ashpër mes dy... Vazhdo

December 25, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Dafina dhe Elvana i shpallin luftë njëra-tjetrës për milionat e koncerteve
Tags: , , , , , , , , , ,

Page 2 of 212