tv klan

Fitojë Dritan Maraj  në XFactor Albania – Video
Me ne fund..sot eshte audicioni i madh i XFactor Albania ne qytetin e Shkodres, ku do te konkurojne edhe artiste nga qytete te ndryshme te trevave shqiptare.. Sonte mund te ndiqni edhe performancen time nga ora 21.00h !!! Do te paraqitem me kengen Let it be – The Beatles Shpresoj qe te gjithe te me ndiqni dhe te me jepni mendimet e juaja te sinqerta.   X FACTOR ALBANIA E diel 21:00 “X-Factor Albania” thyen rekorde shikueshmerie ne TV Klan! Zera mbreselenes, te rinj qe aspirojne te bejne endrren e tyre realitet,... Vazhdo