TV TEUTA ULQIN

WEEKEND RELAX U ULCINJU – TV TEUTA – Video
Weekend Relax svake nedjelje sa vama u 21 h uživo iz studija televizije Teuta-Ulcinj urednik i voditelj: Suzana Ganić Veceras—–Dj Millok & Dj Kadrok- pricaju svasta :)))))))) skola plesa porta di danza- gost Musa Hodzic….otvoren jedan sasvim drugaciji butik…..i jos mnogo, mnogo zanimljivih i drugacijih prica WEEKEND RELAX FACEBOOK #gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-1 img { border:... Vazhdo
Lëvizja Qytetare e Ulqinit “E Verteta” Dr.Isat Jakupi
Ka shumë zhurmë ne Ulqin për ket Grup qytetarësh, por rrjedhojat janë shumë të pakta dhe mendohet se efikasiteti i saj levizje do jet e madhe. Lëvizja qytetare ku kryetari i saj asht Dr.Isat Jakupi i përmbajtur në dukje, është shumë më efikase pa cenzur dhe pa monopol politik. Kjo risi e kësaj lëvizje qytetare ulqinake ka qenë mesa duket edhe shkaku që nismëtarja e parë, lëvizja qytetare u prit në fillim me ftohtësi dhe u vu në shënjestër të kritikave meskine te Ulqinit. Cilat ishin motivet që Dr.Isat Jakupi... Vazhdo
Tv “Teuta” dhe KB “Ulqini” bën aksion humanitar që tejkaloi parashikimet
Organizatorët e këtij aksioni kanë thënë se janë tejet të kënaqur me pjesëmarrjen e firmave nga Ulqini që, sipas tyre, i ka tejkaluar parashikimet. Edhe drejtuesit e Shtëpisë së Fëmijëve “Mlladost” kanë shprehur kënaqësi dhe fjalë falënderimi për këtë aksion humanitar. Televizioni “Teuta” dhe Klubi i Basketbollit “Ulqini” organizuan në prag të festave të fundvitit aksionin humanitar në ndihmë të Shtëpisë së Fëmijëve “Mlladost” në Bijellë. Në aksion kanë... Vazhdo

December 15, 2008  :: Shoqëria / Društvo :: Komente (1)
Tags: , ,