vllaznia shkoder

Gjorgje Cetkovic i bashkohet Vlaznisë në Ulqin – Video
Nga Gjergj KOLA Sulmuesi malazez, i cili sezonin e kaluar pati një aventurë të shkurtër me Kastriotin, nuk ka ardhur për provë dhe sot pritet të bisedojë për detajet e kontratës Pas 6 lojtarëve të parë të ardhur për provë dhe të larguar brenda dy ditësh, te Vllaznia ka mbërritur një tjetri huaj, i cili në fakt nuk ka ardhur për provë. Bëhet fjalë për sulmuesin malazez, Xhorxhe Cetkoviç. Ai ka mbërritur dje në mesditë në hotel “Olimpik” për llogari të skuadrës shkodrane dhe pasdite, në orën 15:00,... Vazhdo

January 25, 2013  :: Ngjarjet - Events :: Comments Off on Gjorgje Cetkovic i bashkohet Vlaznisë në Ulqin – Video
Tags: , , , , , , , ,