www.DafinaZeqiri.com

Pas kthimit nga Australia, Seldi sjell të fejuarën në Tiranë
Është kthyer nga turi i koncerteve që ka pasur së bashku me Sinanin në Australi dhe përsëri po vazhdon aktivitetet e tij muzikore gjithashtu në bashkëpunim me Sinan Hoxhën. Duke qenë se muzika nuk i jep shumë kohë për jetën private, Seldi këtë radhë nuk ka mundur të udhëtojë drejt Suedisë për të parë të fejuarën e tij Dafinën, por ka vendosur ta ftojë atë në Tiranë dhe njëkohësisht t’ua prezantojë miqve të tij me të cilët kanë dalë te “Mumja bar”. Edhe pse gjithmonë është munduar të fshehë... Vazhdo

January 24, 2013  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Pas kthimit nga Australia, Seldi sjell të fejuarën në Tiranë
Tags: , , , , , , , , , , ,

Dafina Zeqiri merr pjese ne Top fest
Viti I shkuar ishte shume i vaket persa i perket muzikes shqiptare ne pergjithesi. Asgje e jashtezakonshme dhe sa pak talente…booo si rralle here shume pak talente te zbuluara, biles dhe ato qe u zbuluan ne 2007, viti 2008 i fundosi fare…pershendetje Berkan! Lol Viti 2009 ne anen tjeter duket disi me premtues e kjo fale Danfines e cila nga dita ne dite behet nje emer akoma e me popullor ne Shqipe. Ne te vertete Dandina apo Daffye sic e therrasin miqte, nuk eshte e pajohur per skenen e muzikes ne Kosove, biles vec para disa muajsh ishte... Vazhdo