www.disco-puls.ch

Lidhja ma lirë dhe ma e shpejt Kroaci – Mal të Zi – Kosovë – Shqiperi
Duke ditur se Kosovaret kan probleme me pasaportat e Unmikut dhe me pasaportat e Kosovës,jemi duke kërkuar për ju si ta kaloni pushimin në vendlindje ma lirë dhe ma ekonomik. Problemi i Kosovarëve asht që Bosna dhe Hercegovina nuk i pranon pasaportat e Kosovës,prandaj Kosovaret ndoshta jan duke kërkuar rrugë si ju del ma lirë. Ky asht solucioni i imi ma i miri me udhëtu napër Kroaci duke mos dal prej rruge deri në Ploçe të Kroacisë.Aty 10 Km ma tej gjindet kufiri i Bosnes,prandaj duhet marrur Trajektin apo Ferryn me kalu... Vazhdo
Adelina ndez diskon Rinora 4 në Zvicër
Paraqitjet e saja asnjëherë nuk kalojnë nën hije dhe pa u vërejtur. Ngado që shkon bën zhurmë sikur të ishte e lindur për skenë pasi gjithmonë flitet rreth jetës dhe karrierës së saj. E pse mos të flitet pasi ajo sa më shumë kalojnë vitet, duket akoma më seksi dhe mosha si duket nuk i krijon aspak problem. Nuk kaloi edhe shumë gjatë që nga publikimi i albumit të fundit “Fenix”, ku ajo nuk ndaloi së promovuari atë sa në intervista, por edhe në show të ndryshëm nëpër vendet ku jetojnë shqiptarët. Në... Vazhdo
Argëtim i garantuar në Plazhet e Ulqinit 2009
Jeta e nates në Ulqin Hip – Hop Bare koktejesh me pamje nga Moloja e Ulqinit në Plazhin e madhë të Ulqinit jane te pershtatshem per te nisur naten ne menyren me relaksuese. Ne rrugen që çon për në plazhin e madhë mund te gjeni disa bare dhe klube nate, te cilat qendrojne hapur deri ne mengjes. Me fat mund te gjeni edhe muzike “live”. Ne klubet me te populluar te Ulqinit do te degjoni hitet muzikore shqipe të ardhur nga estrada kosovare, me njerez qe kercejne mbi tavolinat e klubit, duke i dhene turisteve shijen... Vazhdo
Disco Puls: Soni Malaj – 28 Shkurt
Të Shtunën 28.02.09 SONI MALAJ Bajram DOBRA & Nusran FERA RESIDENT DJ Disco PULS çdo të Premtë dhe të Shtunë është e hapur për disponimin tuaj… ë të organizoni një aheng si p.sh.:Datlindje ,Dasëm ose pa marrë parasysh qfar ahengu mund të rezevroni tek ne… Info.076 449 57 09 E-Mail: info@disco-puls.ch Disco Puls Industriestr. 40 Lenzburg info@disco-puls.ch www.disco-puls.ch 076 / 449 57 09 076 / 589 15 91  Vazhdo

February 28, 2009  :: Ngjarjet - Events :: Comments Off on Disco Puls: Soni Malaj – 28 Shkurt
Tags: , , , , , , , ,

Disco Puls: Soni Malaj – 28 Shkurt
Të Shtunën 28.02.09 SONI MALAJ Bajram DOBRA & Nusran FERA RESIDENT DJ Disco PULS çdo të Premtë dhe të Shtunë është e hapur për disponimin tuaj… ë të organizoni një aheng si p.sh.:Datlindje ,Dasëm ose pa marrë parasysh qfar ahengu mund të rezevroni tek ne… Info.076 449 57 09 E-Mail: info@disco-puls.ch Disco Puls Industriestr. 40 Lenzburg info@disco-puls.ch www.disco-puls.ch 076 / 449 57 09 076 / 589 15 91  Vazhdo

February 22, 2009  :: Ngjarjet - Events :: Comments Off on Disco Puls: Soni Malaj – 28 Shkurt
Tags: , , , , , , , ,