Zanfina

Sa harxhuan dhe sa fituan këngëtarët shqiptarë gjatë vitit 2011
Kanë bërë dasma deri në 100 mijë euro, kanë blerë vila 1 milion euro, por kanë fituar gjithashtu disa miliona. Në listën e më të shtrenjtëve futen Elvana, Adelina Ismajli, Ermali, Tuna, Genta, Nora, Flori, Çiljeta, Zanfina, Dafina, Zajmina, Gjyste Vulaj.. Make up nga 100 deri në 500 euro, videoklipet nga 1000 deri në 10.000 euro, fustanet jo më lirë se 1000 euro, dasmat deri në 100.000 euro, kurse vilat maksimumi 1 milion euro. Viti i kaluar ka qenë një nga vitet me më shumë aktivitete që ka përjetuar bota shqiptare... Vazhdo
Traumatizohet Zanfina Ismajli, i prishet makina dhe kalon e tmerruar natën në autostradë
Pas një defekti në makinën e saj, kanë qenë jo pak, por plot rreth tri orë në mesnatë, që këngëtarja bukuroshe nga Prishtina, Zanfina Ismajli, të përjetonte një agoni të vërtetë, duke kaluar kështu një traumë të rëndë psikologjike pak ditë më parë. “Në momentin që i ndodhi kjo e papritur në këtë udhëtim, të cilin ajo e kishte nisur e vetme, artistja thuhet se ka parë tmerrin me sy, duke u pushtuar nga frika e dhunuesve kalimtarë, ndaj ka vendosur të mos ndalojë askënd për t’i kërkuar ndihmë”,... Vazhdo

December 18, 2010  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on Traumatizohet Zanfina Ismajli, i prishet makina dhe kalon e tmerruar natën në autostradë
Tags: , , , , , ,

Zanfina: Po, i kam këmbët e bukura
Këngëtarja Zanfina Ismajli thotë se qysh në fëmijëri i kanë thënë se i ka këmbët e bukura. Thotë se gjatë këtij viti do të realizoj një album dhe nuk do të merr pjesë në ndonjë koncert. Nuk i pëlqen dimri dhe pranon se është duke u marrë me fitnes. Express Online : Si e ka gjetur vitin 2009 këngëtaren, Zanfina Ismajli dhe ku e ka pritur ajo ndërrimin e motmotëve? Zanfina : Këtë Vit të Ri për dallim nga tjerat vendosa që ta kaloj në shtëpi me familjen time sepse drejtën t’ju them me kishte marr... Vazhdo