Zhuljeta Daci

Anjeza : Kam qënë ndryshe nga Zhuljeta
04/05/09 17:55 Gjatë kohës që banorët janë duke ngrënë Arjani tregon që kishte parë një ëndërr me Zhuljetën. Ai vazhdon duke thënë që me aq sa e ka parë nga jashtë, i dukej një person negativ. Adi thotë që Arjoni rrinte shumë me të. Qetsori ia kthen:-“Doli pak i trembur Arjoni nga ajo lidhje !” Anjeza ndërhyn duke e pyetur se për cfarë lidhjeje e kishte fjalën ai. Qetsori e sqaron duke i thënë që nënkuptonte lidhjen miqësore që kishte krijuar Arjoni me Zhuljetën. Sipas tij fakti që qëndronte gjithë... Vazhdo
Big Brother Albania 2 , Arjon Muca, Intervista
Pse ishe në “Big Brother” Arjon? Kërkoja një trampolinë ideale për t’u hedhur në synimet e mia. Ato lidhen me botën e televizionit ku dëshiroj të bëhem prezantues, por njëkohësisht do të konkurroj edhe në Akademinë e Arteve të Bukura për aktor. A mund të jetë dialekti që ke në të folur problem për këtë gjë? Për këtë arsye, do të ndjek edhe një kurs gjuhe dhe diksioni. A pamë një Arjon të vërtetë në “Big Brother 2”? Edhe unë nuk e kisha parë veten asnjëherë kaq të... Vazhdo
Aida komenton Big Brother Albania 2
“Sori, një luftarak i denjë”, “Tema e familjes sime është përfolur shumë, s’do ta lejoj më këtë” BIKA Gjërat pozitive – Idealiste. Gjërat negative – S’mundohet të njohë njerëzit. Po ta kishe sot përballë çfarë do t’i thoshe? – Si thua për pendët? Kujt i ranë? ADELAJDA Gjërat pozitive – ??? Kompromisi me ambientin. Gjërat negative – Manipuluese. Po ta kishe sot përballë çfarë do t’i thoshe? – Kur do të vish ta pimë një kafe në Tiranë. ZHULJETA Gjërat... Vazhdo
Shpërthen Bika në pub
Republika, vajza nga Lazarati e cila u eleminua javën e kaluar, nuk ka ngurruar t’i bashkohet grupit të miqve me të cilët u njoh falë bashkëjetesës në shtëpinë e “Big Brother”, për të kaluar me ta një natë argëtimi tek lokali me karaoke “Magic 4”. Menjëherë mbas mbarimit të spektaklit, ajo i është bashkuar Zhuljetës, Agonit, Erjolës, Mesidës, Pavlinit por edhe Virusit, për të kaluar një natë mbase të pazakontë për vajzën e cila jeton në një zonë jo aq të emancipuar. Madje atë natë ajo jo... Vazhdo
Sori: Më dole para dhe luajta
04/04/09 21:30 Big Brother ka vendosur që të eleminuarit të kenë një përballje me banorët. Gjatë spetaklit është trasmetuar një klip me më të këqijat e thëna për ta nga banorët. Për këtë u është mundësuar një komunikim me ta. Zhuljeta është e elemininuara e parë që përballet me Aidën e cila e lë pak konfuze këtë të fundit. Në përballjen e Liritës me Qetsorin ai i thotë që e ka parë si lojtare dhe shton:-“Më dole para dhe luajta!” Adelajda është banorja e cila është përballur me dy të eleminuar.... Vazhdo
Adelajda : Zhuljeta i kishte buzët e bëra
30/03/09 03:22 “Zhuljeta i kishte buzët e bëra, qerpikët e vëna dhe vetullat e pikturuara!- ka thënë Adelajda. Kjo gjë ka shkaktuar shumë habi tek Qetsori që e ka quajtur veten idiot që nuk e kishte kuptuar. “Pse nuk e kishe kuptuar ti?” – e ka pyetur Adelajda. Ai ka thënë se e kishte vënë re që diçka nuk shkonte, por nuk e kishte përcaktuar dot. Adelajda ka treguar se kishte dyshuar që në fillim, por kur e kishte pyetur Zhuljetën dhe ajo i kishte thënë jo, e kishte besuar. Më pas, kishte qenë Aida që kishte... Vazhdo
Mesida Lleshi: Arjoni ka shpirt te bukur
  Është e qetë dhe të krijohet përshtypja se ta bësh të nervozohet, është një mision i pamundur. E megjithatë nuk duket se ka patur një jetë të lehtë. Mesida Lleshi, vajza brune e cila la shtëpinë e “Big Brother” një javë më parë, është një nga bashkëbisedueset më komode që fati mund të ta rastisë ta kesh përballë. Rrëfimet e saj mbi anët e errëta, të dhimbshme, apo edhe për momentet e bukura të jetës, përveç se shoqërohen herë me buzëqeshje e herë me pak trishtim, gjithsesi vijnë të qeta... Vazhdo
Zhuljeta kundër të gjithëve
Afrimi me Arjonin ishte një aleancë për lojë AIDA On– Është shumë praktike dhe i pëlqen organizmi në grup. Off– Eshtë tip që hedh gurin dhe fsheh dorën. Ta kisha përballë do t’i thosha; “S’të eci deri në fund, versioni Puçi, puçi”. MOZA On– Ishte njeriu im i preferuar, pasi ishte e bukur jo vetëm fizikisht, por edhe në shpirt. Off– I thyente të gjitha pasqyrat. Ta kisha përballë do t’i thosha; “Pozicionohu në rol”. ADELAJDA On– Momenti kur... Vazhdo
Big Brother Albania 2 – Dita 36 – Interviste me Zhuljeten
Big Brother Albania 2 – Dita 36 – Interviste me Zhuljeten  Vazhdo
Big Brother Albania 2 – Dita 36 – Eleminimi i Zhuljetes
Big Brother Albania 2 – Dita 36 – Eleminimi i Zhuljetes  Vazhdo

Page 1 of 41234