zurich

From Podgorica,Sarajevo,Skopje and Prishtina to Europe & Croatia from 139 €
Conditions: The price refers to return flights from Sarajevo, Skopje, Prishtina and Podgorica (via Zagreb) to Amsterdam, Brussels, Copenhagen, Dubrovnik, Frankfurt, Istanbul, London, Munich, Paris, Podgorica, Prishtina, Pula, Rome, Skopje, Split, Zadar, Vienna, Zagreb and Zurich. The price includes the airport taxes and Ticket Service Charge for online purchase i.e. www.croatiaairlines.hr or www.croatiaairlines.com. For purchase via other Croatia Airlines sales channels additional 30 € (TSC) will be charged.Croatia Airlines Contact... Vazhdo

September 28, 2012  :: Bota :: Comments Off on From Podgorica,Sarajevo,Skopje and Prishtina to Europe & Croatia from 139 €
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Povratne karte iz Podgorice ka evropskim destinacijama 139 eura
Hrvatski nacionalni avio-prevoznik Croatia Airlines od danas do nedjelje 30. septembra povratne avio-karte za letove iz Podgorice ka evropskim destinacijama nudi po cijeni od 139 eura. U cijenu karata uključene su takse, prtljag, hrana i piće, a putnici letjenjem skupljaju i nagradne milje, pišu Dnevne novine. “Posebna akcija odnosi se isključivo na karte kupljene preko internet stranice www.croatiaairlines. com, a za karte kupljene na drugim prodajnim mjestima Croatia Airlines naplaćuje se dodatnih 30 eura taksi”, navodi... Vazhdo

September 28, 2012  :: news :: Comments Off on Povratne karte iz Podgorice ka evropskim destinacijama 139 eura
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

FREAX feat BLERO promovohet në Zvicër – Rinora 4 Disco Club
Rinora 4 Disco Club Blero ka realizuar këngën e tij më të re në bashkëpunim me grupin “Freax” nga Zvicra, të cilën e ka titulluar “Rock City”. Këngëtari ka bërë të ditur se xhirimet e kësaj kënge kanë përfunduar dhe videoklipi do të promovohet më 12 shkurt në Zvicër. “Kam përfunduar xhirimet e videoklipit të këngës ‘Rock City’. Kjo këngë është në bashkëpunim mes meje dhe dy reperëve nga Zvicra, ‘Freax’. Kënga është shumë e mirë, me një tekst shumë të veçantë”, ka pohuar Blero.... Vazhdo

February 12, 2011  :: Zbavitje / Zabava :: Comments Off on FREAX feat BLERO promovohet në Zvicër – Rinora 4 Disco Club
Tags: , , , , , , , ,

Lidhja ma lirë dhe ma e shpejt Kroaci – Mal të Zi – Kosovë – Shqiperi
Duke ditur se Kosovaret kan probleme me pasaportat e Unmikut dhe me pasaportat e Kosovës,jemi duke kërkuar për ju si ta kaloni pushimin në vendlindje ma lirë dhe ma ekonomik. Problemi i Kosovarëve asht që Bosna dhe Hercegovina nuk i pranon pasaportat e Kosovës,prandaj Kosovaret ndoshta jan duke kërkuar rrugë si ju del ma lirë. Ky asht solucioni i imi ma i miri me udhëtu napër Kroaci duke mos dal prej rruge deri në Ploçe të Kroacisë.Aty 10 Km ma tej gjindet kufiri i Bosnes,prandaj duhet marrur Trajektin apo Ferryn me kalu... Vazhdo
ULQINI FASHION FESTIVAL 2009
ULQINI FASHION FESTIVAL 2009 ULQIN FASHION FESTIVAL  Vazhdo

June 3, 2009  :: Ngjarjet - Events :: Comments Off on ULQINI FASHION FESTIVAL 2009
Tags: , , , , , , , , , , , , , , ,

Adelina Ismajli: Seks-simboli i Ballkanit
Të shumta janë epitetet që i janë vendosur përsa i takon bukurisë së saj, por edhe shumë komplimente të bëra ndër vite, ku ndonjëherë siç thotë edhe vetë Adelina, e mbajnë gjallë kur bëhet fjalë që vijnë nga fansat e saj. Adelina Ismajli, seksimboli i Ballkanit. Kështu e cilëson gazeta zvicerane ’24 orë’ këngëtaren kosovare, duke e lançuar në titull të madh. Në fakt këngëtarja është më e preferuara nga Kosovë, Shqipëri dhe në shumë vende të Europës ku ka Shqiptarë. Kudo që ajo shkon nuk mund... Vazhdo
Foto Eskluzive: Martina Ivezaj – Miss Rinora4
Edhe këtë vit u organizua Miss Rinora 4. Kjo traditë bukurie dhe stili është njëra ndër kualitetet e shumta që organizon Rinora 4. Diskoteka ishte e mbushur deri në vendin e fundit dhe kjo gjë është bërë normale në këtë klub argëtimi dhe bukurie. Vajzat që morën pjesë në këtë spektakël bukurie ishin nga të gjitha anët. Ishin trembëdhjetë bukuroshe që defiluan dhe zbukuruan ambientin me orë të tëra. Natyrisht se duhej të vendosej vetëm për një vend të parë edhe pse shumë vajza e meritonin vendin e... Vazhdo