When would you like to stay at Ulcinj ?

calendrier
calendrier

Apartamenti Curani Ulqin prej 10€ 

skype
Nese plazhi i madhë i Ulqinit është destinacioni qe ju duhet ta vizitoni ateher apartamenti Curani eshte zgjedhja juaj me e mire. Akomodimi Curani eshte vendi me i mire per ju, dhe gjendet ne kilometrin e dytë të plazhit të madh të Ulqinit pran Autokampit Toni.
Ky eshte vendi ideal per te gjithe ato que duan qetesi dhe pushim, por qe te jene edhe afer qytetit edhe afer plazhit te madh i rethuar me gjelbrina dhe lule sezonale.

Akomodimi Curani ofron komfor ne radhe te pare, ofron akomodim ne apartmane dhe eshte i mobiluar me pajisje moderne, kurse kapaciteti i dhomave është 15 shtretra. Te gjitha dhomat jane te pajisura me ajer te kondicionuar,kuzhin me pajisje komplete, frigorifer , ballkon, Tv Sat, Banjo me dush dhe Wc, Parking të rethuar dhe pa pagesë, Lidhje interneti (wireless) falas etj.

Në afersi prej 900m prej akomodimit gjenden plazha atraktive White Beach dhe Discoteka Bukuria Ulqinit si dhe Restoranti Royal që ju ofronë një kohë të paharrueshme gjatë natèes deri në orët e hershme të mëngjesit.

Ne afersi prej 600 metra afer akomodimit gjindet mini market,ndersa restorantet ndodhen 500 metra, dhe 3km larg stacionit të autobusëve dhe qendres së qytetit, stacioni i trenit dhe Ferry në Tivar 25 km, 75 km larg aeroportit të Podgoricës, 85km nga ai i Tivatit dhe 120km nga aeroporti i Dubrovnikut dhe i Tiranes.

Shpresojme qe sa do pak t ju kemi njoftuar me apartamentin Curani. Per informata me te hollesishme mund te na kontaktoni ne numrat tone te telefonit ose ne email.

Kontakt:

Tel. +49 224 690 9848
Mob. +49 163 590 9848

Ulqin: Tel: +382 69 619 – 779 Mobil                                         

Ulqini: Tel:  +382 30 455 – 314 Home     

Email: curaniali@hotmail.com                                

Sherbimet dhe Pajisjet e

Gjeneral

Recepsion 24 orë /24, kopshti i gjelbërt, Terrac verore, Dhomë për jo duhanpirës, sherbim për personat me aftësi të kufizuara, Kasafortë, nxemje, Ajër i kondicionuar, Minibar, Wc -banjo, Lidhje interneti (wireless), , Staf shumë-gjuhësh, Ekspres kontrollim pranimi dhe largimi, Ballkon, Televizor satelitor, Telefon, Tavolina pune, parking te siguruar.

Shërbimi

Transport aeroportual me pagesë, Sherbim lavanderie, Rrobalarje/tharje, hekurosja, Shërbim dhe amvisërimi, me pagesë, Fax, Fotokopje, Makina me qera, , Pritje VIP, Shetitje pran Liqenit të Shasit, eskurzione me pagesë Shqiperi-Mali i Zi.

Internet

Wireless falas mbrenda Apartamentit Curani

Parking

Parking falas për musafirët e Apartamentit Curani

Shërbim i Dhomave

Check-in

12:00 - 20:00

Check-out

7:00 - 10:00

Kafshët

Kafshët shtëpiake lejohen mbrenda Apartamentit Curani

Politika Anullimit

Anullimi / Parapagimi

Anulimi i rezervimit behet 24 ore para dates se mberritjes deri ne oren 18:00. Nese anulimi do te behet pas ketij afati, atehere klientit i mbahet e gjithe shuma e nates se pare te akomodimit. Per persona ekstra duhet me pare te pyesni. Pagesat plus varen nga politika e Apartamentit Curani.