When would you like to stay at Ulcinj ?

calendrier
calendrier

Apartamenti Granddy Ulqin 


Kontakt:

Mobil: +382 67 476 305

Mobil: +382 63 466 611

Apartamenti Granddy gjendet në Plazhën e madhe të Ulqinit, në kilometrin e dytë të rrugës që shkonë drejt ishullit nudistë ADA Buna.

Akomodimi Granddy eshte vendi me i mire per ju, dhe gjendet pran Autokampit Toni. Ky eshte vendi ideal per te gjithe ato que duan qetesi dhe pushim, por qe te jene edhe afer qytetit edhe afer plazhit te madh.

Apartamenti Granddy disponon dhoma te cilat jane me hapesire te gjere dhe te dekoruara ne menyre elegante, me një tarracë te gjerë, me një pamje unike ne gjelbërim aromatik i vegjetacionit mesdhetar. Te gjitha dhomat jane te pajisura me ajer te kondicionuar,kuzhin me pajisje komplete, frigorifer, banjo, Parking të rethuar dhe pa pagesë, TV me antenë satelitore, Wi-Fi, dhe të pajisura ne mënyrë moderne që ju mundëson pushim të rehatshëm.

Ne afersi prej 450 metra afer akomodimit gjindet mini market,ndersa restorantet ndodhen 400 metra, dhe 3km larg stacionit të autobusëve dhe qendres së qytetit, stacioni i trenit dhe Ferry në Tivar 25 km, 75 km larg aeroportit të Podgoricës, 85km nga ai i Tivatit dhe 120km nga aeroporti i Dubrovnikut dhe i Tiranes.

Shpresojme qe sa do pak t ju kemi njoftuar me apartamentin Granddy. Per informata me te hollesishme mund te na kontaktoni ne numrat tone te telefonit.

Sherbimet dhe Pajisjet në Apartamentin Granddy

Gjeneral

Dhomë për jo duhanpirës, sherbim për personat me aftësi të kufizuara, nxemje, Ajër i kondicionuar, Wc -banjo, Mini kuzhinë, Teracë, Internet wireless falas, Parking.

Shërbimi

Sherbim lavanderie, Rrobalarje/tharje, hekurosje( me pagese), BBQ, Transport aeroportual me pagesë, Shërbim dhe amvisërimi, me pagesë, Fax, Fotokopje, Makina me qera, Biçikleta me qera, Pritje VIP, Shetitje pran Liqenit të Shasit dhe Shkodres, eskurzione me pagesë Shqiperi-Mali i Zi.

Internet

Wireless falas mbrenda objektit të Apartamentit Granddy

Parking

Parking falas për musafirët e Apartamentit Granddy

 

Shërbim i Dhomave

Check-in

00:00 – 24:00 ora

Check-out

08:00 – 10:00 ora

Kafshët

Kafshët shtëpiake nuk lejohen mbrenda objektit të Apartamentit Granddy

Politika Anullimit

Anullimi / Parapagimi

Anulimi i rezervimit behet 24 ore para dates se mberritjes deri ne oren 18:00. Nese anulimi do te behet pas ketij afati, atehere klientit i mbahet e gjithe shuma e nates se pare te akomodimit. Per persona ekstra duhet me pare te pyesni pronarin.Pagesat plus varen nga politika e akomodimit të Apartamentit Granddy.

Sherbimet dhe Pajisjet e

Gjeneral

Shërbimi

Internet

Parking

Shërbim i Dhomave

Check-in

Check-out

Kafshët

Politika Anullimit

Anullimi / Parapagimi