When would you like to stay at Ulcinj ?

calendrier
calendrier

Apartamenti Doktor Ulqin 
Nje nga gjerat qe e bejne me terheqes kete akomodim eshte pikerisht pozicioni i tij pergjate bregdetit të Ulqinit në lagjen e quajtur Lima. Akomodimi ndodhet në kodër, 100 metër afër plazhit mahnitës të Limanit.

Apartamenti Villa Doktor gjendet me pamje nga deti dhe ndodhet ne nje zone piktoreske e te mrekullueshme mbi nje kodrine nga ku duket nje pamje panoramike mahnitese e kalas së Ulqinit, më saktësisht në 500 metra nga rëra e nxehtë kristalizuese e Plazhit të vogël.

Akomodimi ndodhet në një distancë prej 900 metra nga qendra e qytetit. Të gjitha dhomat e apartamenteve kanë pamje nga deti.Villa Doktor ofron zgjidhje ideale për ata që kërkojnë një pushim të qetë dhe relaksues në një vend të rrethuar me plazhin privatë te mrekullueshm pranë Detit Adriatik në lagjen e Limanit.Apartamentet kan një pozicion të përkryer gjeografik, afër disa zonave më interesante sikurse kalaja shekullore e Ulqinit.

Çlodhuni duke notuar në detin e pastër dhe dilni ne natyrën e bukur të ullishtës së Ulqinit për një vrap të lehtë nëpër rrugicat e ngushta buzë detit. Akomodimi posedon terrace me pamje te mrekullueshme nga deti dhe qyteti i vjetër i Ulqinit. Ajo ndodhet vetem 10 minuta kembe nga qendra e qytetit.

Akomodimi ofron nje kapacitet prej 17 apartamentesh, te gjitha dhomat kane te njejten strukture ndertimi me balkone dhe pamje nga deti. Te gjitha dhomat kane tualete te pajisura ne menyre moderne, dush, ajër kondicion, mini kuzhin, uje 24 ore dhe parkim te sigurt per vetura dhe Internet wireles falas.

Në afersi të apartamentit ka mini market,ndersa restorantet ndodhen 150 metra Apartamenti gjindet 2 km larg stacionit të autobusëve , 65 km larg aeroportit të Podgoricës dhe 75 km nga ai i Tivatit.

Sherbimet dhe Pajisjet e

Gjeneral

Recepsion 24 orë /24, Dhomë për jo duhanpirës, Ajër i kondicionuar, Minibar, Wc -banjo, Lidhje interneti (wireless), telefon, Këndi për barbekju, Staf shumë-gjuhësh, Ekspres kontrollim pranimi, lodra për fëmijë, Kopshti i gjelbert.

Shërbimi

Shërbim në dhomë, Transport aeroportual, Sherbim lavanderie, Rrobalarje/tharje, hekurosja, Shërbim dhe amvisërimi, sporte ujore, sporte nën ujë dhe surfing, sporte ekstreme deti: windsurf, katesurf, apo vozitje me motora deti jet-ski, peshkim dhe zhytje nënujore.

Internet

Wireless falas mbrenda Apartamentit.

Parking

Parking falas për musafirët e Apartamenteve.

Shërbim i Dhomave

Check-in

12:00 – 22:00

Check-out

07:00 - 11:00

Kafshët

Kafshët shtëpiake lejohen mbrenda Apartamentit.

Politika Anullimit

Anullimi / Parapagimi

Anulimi i rezervimit behet 24 ore para dates se mberritjes deri ne oren 18:00. Nese anulimi do te behet pas ketij afati, atehere klientit i mbahet e gjithe shuma e nates se pare te akomodimit. Per persona ekstra duhet me pare te pyesni. Pagesat plus varen nga politika e Apartamentit