When would you like to stay at Ulcinj ?

calendrier
calendrier

Apartment Victoria Ulqin 
 

Mirësevini në Apartamentet Victoria një nga pushimoret më luksoze në Ulqin.Shtepija ka apartamente luksoze të cilat plotësojnë të gjitha nevojat e një klienti. Të gjitha apartamentet kanë  televizion, banjo, kondicionerë, qasjen në internet dhe ballkon me shikim në detë, duke ju berë sherbim të mengjezit allakartë. Apartamentet Victoria  ka gjithashtu edhe parking ku klienti mund ta parkojë veturen e tij.

Apartamentet e Victoria  jane te vendosur ne lagjen Pinjesh në  Ulqin vetem 1000 metra larg bregdetit,e goditur në kodër ne nji shikim fantastik në detë,dhe në aferersi të restoranteve. Apartamentet Victoria gjinden larg zhurmes dhe trafikut të qytetit të Ulqinit,ku do ju afrojmë atmosfere fantastike dhe të kënshme gjatë pushimit të juaj në Ulqin.

Apartamentet e Victoria  gjinden ne aferesi te ishë  Hotel Galebit dhe Hotel Mediteranit ,me pamje nga pylli i Pishave.Te gjithe dhomat kane ballkon me pamje nga deti.

Misioni ynë është – Mikpritja jonë, kënaqësia juaj.

Ulqini sot është i njohur si destinacion turistik i cili turistëve dhe klijentëve të vet i ofron shërbime të posaçme në formë të turizmit pasiv si dhe atij aktiv. Pamvarësisht a keni dëshirë vetëm të pushoni në njërën ndër plazhet e shumta të Ulqinit, të kërceni nëpër bare të ndryshme, të shetitni përgjatë pyllit të pishave apo të merreni me ndonjë sport sic janë surfi dhe keitingu, Ulqini mund t’iu plotesojë dëshirat. Ulqini është vend që ka mbi 270 ditë me diell, kështu qe i’u ofrohet mundësia ta vizitoni edhe jashtë sezonit turistik.

Në afersi të akomodimit gjenden plazhat atraktive dhe pylli i pishave që shumë njerëz zgjohen herët në mëngjes dhe thithin ajrin e paster të pyllit të pishave. Duhet mos harruar edhe plazhet sikurse Plazhi Copacabana beach,Tropicana beach,MCM beach, Safari Beach, Evropa Beach, Tony Grill Beach, Miami Beach, Lux beach Beach,Saranda Beach,Lux beach,Coco beach,Bora-Bora, Royal beach, Sapore di Mare beach, Plazhi grave, Plazhi Albatrosit, Aquarius Beach, Otrant beach, Nudist beach Ada Buna, Nudist beach Albatros etj.

Restorantet që gjenden në afersi të akomodimit Adriatik janë:

Restorant Piceri – Montana, Peshkë deti dhe specialitete italiane
Restorant Piceri – Old House, Peshkë deti dhe specialitete italiane
Restorant Piceri – Manhatan, Peshkë deti dhe specialitete italiane
Restorant Piceri – Marinero, Peshkë deti dhe specialitete italiane
Restorant Piceri – Aragosta, Peshkë deti dhe specialitete italiane
Restorant Piceri – Hollegro, Peshkë deti dhe specialitete italiane

Apartamentet Viktoria gjenden vetëm 300m larg plazhit me rërë, 400m larg terenit të tenisit, ndërsa ushqimoret dhe restaurantet të cilët shërbejnë kuzhinë tradicionale dhe interncionale mund ti gjeni brenda 20 metrave. Stacioni  autobusëve është 1 km larg ndërsa Aeroporti i Podgoricës dhe i Tivatit 80km, kurse ai i Dubrovnikut dhe Tiranës 130 km larg apartamenteve Viktoria.

Për këto arsye nëse doni që të kënaqëni, vizitoni Ulqinin. Aty gjenden Apartamentet Victoria .Në qoft së dëshironi të kaloni pushimet juaja ne një ambient të qet, na vizitoni.

Sherbimet dhe Pajisjet e

Gjeneral

Shërbimi

Internet

Parking

Shërbim i Dhomave

Check-in

Check-out

Kafshët

Politika Anullimit

Anullimi / Parapagimi