When would you like to stay at Ulcinj ?

calendrier
calendrier

Di Vincenzo Inn Ulqin 


E-Mail: ngazivoda@me.com

Tel Mobil: ++38 2 69 252 957

Apartamentet Di Vincenzo Inn gjenden në Plazhin e Madh, vetëm 800 metra larg plazhit me rërë më se të njohur në rajon dhe më gjërë.

Akomodimi Di Vincenzo Inn posedon 10 dhoma nga të cilat disa janë trekrevetshe ndërsa të tjerat katërkrevetëshe. Të gjitha kanë balkonin personal me shikim nga deti dhe gjelbërimet rrethuese. Ata janë të pajisura me shtretër të rehatshëm, mobilje moderne druri, televizor satelitor, kondicioner, minibar, lavatriçe si dhe banjo me dush. Përveç pajisjeve moderne dhe të nevojshme për pushimin tuaj të merituar, Di Vincenzo Inn ofron edhe mundësinë e qasjes falas të wirelessit dhe parkimit falas të automjeteve.

Këto apartamente përveç elementeve dhe mobiljeve te reja, qetësisë dhe rehatisë të nevojshme për një pushim të këndshëm në Ulqin, ka edhe anë tjera tërheqëse e shumë pozitive, sikur që është lokacioni. Falë lagjes ku gjendet, nëse vendosni të akomodoheni në njërën nga dhomat e Di Vincenzo Inn ushqimoret, restaurantet si dhe stacionin lokal të autobusëve do ti takoni brenda 50 metrave ndërsa qendra e Ulqinit është 3km larg.

Stacioni i trenit dhe Ferry 25 km, 75 km larg aeroportit të Podgoricës, 85km nga ai i Tivatit dhe 120km nga aeroporti i Dubrovnikut dhe i Tiranes.

Restorantet që gjenden në afersi të akomodimit Holiday House janë:
Restorant Piceri – Corona
Restorant Piceri – Antique Peshkë deti dhe specialitete italiane
Restorant Saranda Beach me kuzhinë Mediterane & Peshkë deti
Restorant Kalimera,  Peshkë deti dhe specialitete italiane
Restorant Lovac me kuzhinë Mediterane & Peshkë deti

Plazhet më atraktive në Ulqin: Plazhi Ada Bojana naturist – nudist Beach, Lux Beach, Tony Grill Beach, Evropa Beach, Safari Beach, MCM Beach, Tropicana Beach, Coco Beach, Saranda Beach, White Beach , Copacabana Beach, White beach, Mojito Beach, Albatros Beach, Nudist- naturist Beach of Albatros, Sapore di Mare Beach, Royal Beach, Aquarius Beach, Small Beach(plazhi i vogël), Liman Beach, Valdanos beach, Ivana Beach,Tampico Beach, Adriatika Beach, Ibiza Beach,Kite Surf Beach Dolcinium, Miami Beach, Noki Beach, Ladies Beach (plazhi grave).

Komforti është gjithçka për pushimin tuaj. Atë ne ju kemi siguruar juve!

 

Contakt: Apartments Di Vincenzo Inn

E-Mail: ngazivoda@me.com

Tel Mobil: ++38 2 69 252 957

Sherbimet dhe Pajisjet e

Gjeneral

Dhomë për jo duhanpirës, sherbim për personat me aftësi të kufizuara, nxemje, Ajër i kondicionuar, nxemje, Tv , Wc -banjo, kuzhinë, Teracë, Teracë verore, Dhoma familjare, Internet wireless falas, Parking.

Shërbimi

Sherbim lavanderie, Rrobalarje/tharje, hekurosje( me pagese),

Internet

Wireless falas mbrenda objektit Di Vincenzo Inn

Parking

Parking falas për musafirët e Di Vincenzo Inn

Shërbim i Dhomave

Check-in

Prej 11:00 ora

Check-out

08:00 - 11:00

Kafshët

Kafshët shtëpiake nuk lejohen mbrenda objektit Di Vincenzo Inn

Politika Anullimit

Anullimi / Parapagimi

Anulimi i rezervimit behet 24 ore para dates se mberritjes deri ne oren 18:00. Nese anulimi do te behet pas ketij afati, atehere klientit i mbahet e gjithe shuma e nates se pare te akomodimit. Per persona ekstra duhet me pare te pyesni pronarin.Pagesat plus varen nga politika e akomodimit Di Vincenzo Inn.