When would you like to stay at Ulcinj ?

calendrier
calendrier

Hotel Llolla Ulqin 
Hotel Llolla në Ulqin është një hotel modern,ndodhet në periferi të Ulqinit e quajtur Kodra, rreth 10 minuta me makinë nga qendra e qytetit dhe 2 km larg nga Plazhi i madhë. Ambienti i brendshëm ofron ngrohtësi dhe komoditet. Një menaxhim professional, komoditeti dhe cilësia e shërbimit do ta bëjnë mjaft të këndshëm qëndrimin tuaj ne këtë hotel.

Hoteli posedon pishinë të jashtme,internet wireless,poashtu ofron shërbime,larje rrobash, kopsht dhe shërbim në dhomë. Hoteli posedon a’la carte restoran me llojllojshmëri ushqimesh dhe në plazhin privat me pishinë gjendet bari i cili është në dispozicion tuajin gjatë tërë ditës. Është një hotel që ofron pushime të këndshme me pishinë dhe plazhë të mrekullueshëm dhe me staf të shoqërueshëm.

Hotel Llolla gjindet 1 km larg stacionit të autobusëve, 3 km nga plazhi madhe i Ulqinit,Miami, Beach,Tropicana, Beach, Safari, Beach, Coco Beach, Copacabana Beach, Weite Beach, Europa Beach, Saranda Beach dhe 75 km larg aeroportit të Podgoricës dhe 85 km nga ai i Tivatit.

 

Sherbimet dhe Pajisjet e

Gjeneral

Restoranti, bar, Recepsion 24 orë /24, kopshti i gjelbërt, Terrac verore, Dhomë për jo duhanpirës, sherbim për personat me aftësi të kufizuara, Kasafortë, nxemje, Ajër i kondicionuar, Minibar, WC-banjo, Lidhje interneti (wireless), eskurzione, Staf shumë-gjuhësh, Ekspres kontrollim pranimi, largimi nga hoteli, Salle conference, Trasferte aeroporti, Abazhur, Ballkon, Televizor satelitor, Tharese flokesh, Minibar, Telefon, Tavolina pune.

Shërbimi

Hoteli Llolla posedon gjithsej 20 dhoma.Të gjitha dhomat e hotelit posedojnë TV me satelit,Ajer të kondicionuar,Balkon me pamje panoramike,Minibar,Banje me dush, Restorant,Pishine verore,Bar,Terrace panoramike,Kend lojrash per femije,Recepsion 24 ore,Parking të garantuar.

Internet

Wireless falas mbrenda Hotelit.

Parking

Parking falas për musafirët e hotelit.

Shërbim i Dhomave

Check-in

14:00 – 00:00

Check-out

10:00 - 12:00

Kafshët

Kafshët shtëpiake lejohen me leje nga pronari i hotelit.

Politika Anullimit

Anullimi / Parapagimi

Anulimi i rezervimit behet 24 ore para dates se mberritjes deri ne oren 18:00. Nese anulimi do te behet pas ketij afati, atehere klientit i mbahet e gjithe shuma e nates se pare te akomodimit. Per persona ekstra duhet me pare te pyesni. Pagesat plus varen nga politika e hotelit.