When would you like to stay at Ulcinj ?

calendrier
calendrier

Hotel Riva Ulqin 

Hotel Riva gjendet në pjesën më të bukur të qytetit, i pozicionuar mu në shetitoren më të frekuentuar të këtij qyteti bregdetarë, në plazhë të vogël, vetëm 50m larg nga qytetit i vjetër i Ulqinit. Duke i u falenderuar pozitës së volitshme, mysafirët e këtij hoteli mund të vizitojnë shumë pjesë të qytetit vetëm në disa minuta ecje.

Hotel Riva posedon 39 dhoma, nga të cilat disa janë, dy, tre apo katër krevetëshe. Të gjitha dhomat kanë banjon dhe tualetin e vet,  kondicioner, TV Sat, dollap si dhe mundësinë  e qasjes falas të internetit. Shumica e dhomave posedojnë terracat e veta nga shtrihet një pamje mahnitëse e detit dhe natyrës. Hotel Riva është i vetmi hotel i cili ofron mundësinë që nga i njëjti ballkon syri i tiristit të kënaqet me bukuritë e detit, kalasë, shetitores, plazhit e marinës. Për shkak të lokacionit, çdo turistë mund të parkojë makinat e tyre në parking publik i cili gjendet shumë afër hotelit.

Në kuadër të hotel Riva është bari dhe restauranti ku ju mund të shijoni ushqime internacionale e tradicionale në tryzën e pasur suedeze.

Hotel Riva organizon edhe udhëtime e aktivitete të ndryshme si ‘rafting’, peshkim dhe zhytje, nërsa për të gjith mysafirët e Rivës ofron 10% ulje.

Hotel Riva gjendet vetëm 2km larg stacionit të autobusave dhe 3km larg Plazhës ë Madhe.

Vizitoni galerinë dhe binduni në prezantimin tonë!

Vizitoni Hotel Riva dhe binduni në shërbimin tonë!

Sherbimet dhe Pajisjet e

Gjeneral

Restoranti ne bazë te vetësherbimit, bar, Terrac verore, Kasafortë, nxemje, Ajër i kondicionuar, dhoma familjare, axhesorë, ballkon, nxemje,

Shërbimi

Shërbim në dhomë, Transport aeroportual me pagesë, Sherbim lavanderie, Rrobalarje/tharje, hekurosja, Shërbim dhe amvisërimi, Fax, Fotokopje, Makina me qera, Recepsion 24 orë /24,

Internet

Wireless falas mbrenda Hotelit Riva

Parking

Parking falas për musafirët në afersi të hotelit Riva

Shërbim i Dhomave

Check-in

12:00 - 00:00

Check-out

07:00 - 10:00

Kafshët

Kafshët shtëpiake nuk lejohen mbrenda hotel Riva

Politika Anullimit

Anullimi / Parapagimi

Anulimi i rezervimit behet 24 ore para dates se mberritjes deri ne oren 18:00. Nese anulimi do te behet pas ketij afati, atehere klientit i mbahet e gjithe shuma e nates se pare te akomodimit. Per persona ekstra duhet me pare te pyesni. Pagesat plus varen nga politika e hotelit Riva.