Hotel Mediteran ndodhet ne zemer te Ulqinit i rrethuar me pisha, vetem disa minuta ecje kembe nga plazhi i vogel. Hoteli ofron mikpritjen tradicionale balkanase me atmosferen e tij te veçante.

Hotel Mediteran disponon 100 dhoma, nga keto dhoma ne sherbimin tuaj jane dhoma dopio standarde, dhoma dopio superiore, dhoma familjare per tre, kater apo me shume persona. Dhomat jane te paisura me: ajer te kondicionuar, frigo bar, televizor me satelit, banje me dusch dhe wc, balkone me pamje spkektakulare nga deti dhe nga qyteti i Ulqinit.

Restoranti i hotelit i renovuar para pak kohesh, ju ofron nje mjedis teper relaksues dhe elegant, me nje kuzhine te zgjedhur, ku gershetohen traditat nderkombetare. Restoranti ka nje kapacitet prej 300 vendesh me hapsire te nevojshme per tu ndiere sa me komod. Hoteli posedon edhe pishine, bar, parking, salle konferencash, … etj.

Hotel Mediteran Resort


Shërbimet

• Restorant
• Bar – Kafe
• Wine – Bar
• Pishine
• Recepsion 24 ore
• Salle konferencash
• Parking

Dhomat posedojne

• TV Satelitor
• Ajer i kondicionuar
• Ngrohje per dimer
• Minibar
• Banje me dush
• Balkone

Hotel Mediteran Resort Ulqin – Ulqini 2011 Brochure.PDF

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url


Hotel Facilities at Mediteran Ulcinj , Air conditioning, Credit card accepted, Currency exchange, Entire property is air conditioned, Garden, Gift shop, Groups welcome, Laundry service, Park, Recently renovated, Wireless Internet connection in the entire property, City guide, City maps, Concierge, Front desk - 24 hour, Front desk - fax service, Front desk - safety deposit box, Luggage room, Multilingual staff, Tourist information, Banqueting service, Business Center, Conference room, Congress facilities, Interpreting service, Meals for groups, Meeting lounge, Meeting Room, Secretarial service, Simultaneous translation, Outdoor swimming pool, Massages, Free parking, Guarded car park, Limousine service, Rent a car in the hotel, Shuttle service, Children's play area – outdoor, Play Area, Indoor entertainment room, Internet/Email services, Reading room, Satellite TV, TV Lounge, TV Room, Bar, Pool bar, Restaurant/Dining, Snack bar,
Hotel Mediteran Resort Ulqin – Ulqini 2011 Brochure.PDF

www.hotel-mediteran.com

sales @ hotel-mediteran.com


T: +382 30 403 124
Skype: hmrreception