Dhoma me Qera Çobi gjendet në Ulqin, më saktësisht në Pinjesh.Shtepija ka 9 dhoma ku 5 nga ta janë me pamje nga deti.

Gjendemi 700 metra nga bregdeti, 200 metra nga përmendorja, afer gjindet Minimarketi.

Dhomat  Çobi gjinden ne aferesi te Hotel Galebit dhe Hotel Mediteranit ,me pamje nga pylli i Pishave.Te gjithe dhomat kane ballkon me pamje nga deti, jane me dy ose tre shtrete,4 dhoma kanë mini kuzhin, banjo, uje 24 ore dhe parkim te sigurut per vetura.

Dhomat gjendet 700 metra afër Plazhit të Vogël.

Dhomat posedojn parkingun vetëm për mysafirët e saj. Në qoft së dëshironi të kaloni pushimet juaja ne një ambient të qet, na vizitoni

Dhomat  Çobi jan 1 km larg stacionit të autobusëve, 80 km larg aeroportit të Podgoricës dhe 90 km nga ai i Tivatit.

Ju mirëpresim!!!

ESKLUSIVE redukcioni i çmimeve për muajin e qershorit dhe shtatorit.

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url


 

 


Pushimet ne Ulqin,dhoma me qera,dhoma per pushime ulqin, dhoma te lira ulqin, Kosova, Mali i Zi, maqedoni, Pushime ne det te ulqinit, Pushime ne plazh, Pushime te kendshme, pushime te lira ulqin, Pushime Verore ulqin,deti ulqinit,deti,plazhi,Ulqin,Ulqini,Ulkinon,Dulcigno,Dulcinea,Montenegro,Mali i Zi,Kosova,Shqiperija,Ada Bojana,