Hotels in Ulcinj suchen

calendrier
calendrier

List of hotels in Ulcinj

Hotel Dolcino Ulqin

Hotel Dolcino Ulqin eshtë i vendosur në qender të qytetit piktoresk të Ulqinit. Ai ndodhet ne zemër të Ulqinit,vetëm disa minuta ecje... More info

Hotel Albatros Ulqin

Hotel Albatros Ulqin eshtë një ndër dhjetera vendpushimet tërheqëse në Rivieren e Ulqinit. Hoteli eshte një nga hotelet më te medha dhe... More info

Hotel Kulla e Ballshajve Ulqin

Hotel Kulla e Ballshajve Ulqin është vendosur në qytetin e Vjetër te Ulqinit, e cila musafirëve të saj hapi dyert e saj në 1989. Ky është... More info

Hotel Haus Freiburg Ulqin

Hoteli “Haus Freiburg” gjendet në kodrën Pinjesh të Ulqinit dhe është hapur që në vitin 2007. Hoteli ofron 10 apartamente luksoze,... More info

Hotel Casa Grande Ulqin

Hotel Casa Grande është një hotel të luksit superior më 4 yje, pajisur me të gjitha comfortet e nevojshme për të bërë qëndrimit tuaj... More info

Hotel Otrant Ulqin

Hotel Otrant në Ulqin gjendet tre kilometra larg nga qyteti I Ulqinit dhe 50 metra nga deti. Hoteli gjindet në fillim të plazhit të madhë.Ai... More info

Hotel Mediteran Ulqin

Hotel Mediteran gjendet mu në qender të Ulqinit, dhe gjendet në zonën turistike të bregut të detit të Ulqinit. Hoteli disponon me 134... More info

Hotel Lion Ulqin

Në zemër të Rivijeres së Ulqinit,200 m pranë detit, gjendet Hotel “LION” i cili është hotel i sapondërtuar i cili gjindet... More info

Page 2 of 212