Hana Cakuli prezanton spotin e ri

December 18, 2008   | Zbavitje / Zabava

Këngëtarja e njohur Hana Cakuli ka prezantuar hitin e saj më të ri “Simbol”.
Më këtë këngë këngëtarja ishte prezantuar edhe në festivalin “Kënga Magjike”, ku ishte me çmimi zëri më i mirë.
Kënga “Simbol” është një baladë tipike e muzikës së lehtë dashurie dhe konsiderohet si njëra ndër këngët më të mira të realizuar kohëve të fundit.
Përndryshe, këngëtarja Hana Cakuli është një këngëtare e re, dhe shumë pak dihet për jetën e saj private.
Spoti i këngës “Simbol” është realizuar nga produksioni “SuperSonic” i Tiranës.

Ardian Jasiqi
Gazeta Express


YouTube Preview Image
1