Dasma Madheshtore 2016 në Ulqin, Kendon nusja ne dasëm
Kjo nuse nĂ« dasmĂ«n e saj ka vendosur tĂ« kĂ«ndoj kĂ«ngĂ«n «Si dukat i vogel je » kĂ«nge shkodrane e paharrueshme me nje interpretim te shkelqyer nga kĂ«ngĂ«tarja Enkela Bisha. Nusja vendos ta marrĂ« mikrofonin nĂ« dorĂ« duke e habitur bashkĂ«shortin e saj, por pas pak ajo i tregon se do tĂ« kendoj njĂ« pjesĂ« tĂ« kĂ«ngĂ«s. Video Ă«shtĂ« postuar  nĂ« facebook dhe ka rreth 4,371 shikime ,para dhe pas pĂ«rfundimit tĂ« kĂ«ngĂ«s burri shumĂ« i emocionuar... lëxo